Chris Brown plánuje v septembri vydať nový album

Spevák Chris Brown
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 4. augusta (WEBNOVINY) – Americký spevák Chris Brown oznámil, že jeho dlho očakávaná šiesta štúdiovka s názvom X vyjde 16. septembra. Nahrávka mala pritom pôvodne vyjsť už vlani v júli, pre spevákove početné problémy so zákonom sa však termín jej vydania niekoľkokrát posunul.

Brown z novinky zatiaľ predstavil päť singlov, či sa však všetky nakoniec objavia aj na albume, nie je ešte známe. Zatiaľ posledným je pieseň New Flame, v ktorej hosťujú Usher a Rick Ross.

Video: Chris Brown – Run It!

Dvadsaťpäťročný Chris Brown má na konte zatiaľ päť albumov – Chris Brown (2005), Exclusive (2007), Graffiti (2009), F.A.M.E. (2011) a Fortune (2012). K jeho najúspešnejším hitom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss (feat. T-Pain), With You, No Air (feat. Jordin Sparks), Look At Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes) alebo Forever.

Video: Jordin Sparks, Chris Brown – No Air ft. Chris Brown

V roku 2012 získal za nahrávku F.A.M.E. prestížnu cenu Grammy v kategórii Najlepší r’n’b album. Okrem hudby sa zviditeľnil aj napadnutím svojej bývalej priateľky Rihanny a tiež konfliktami s Drakeom či Frankom Oceanom.

Video: Chris Brown – With You

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Chris BrownLil WayneRick Ross