Chris Brown sa pobil v bare, zapojil sa vraj aj Drake

Chris Browne, Drake
Zľava: Chris Brown a Drake Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 15. júna (WEBNOVINY) – Americký r’n’b spevák Chris Brown sa zaplietol do bitky v newyorskom nočnom klube W.i.P. Hudobník zverejnil na Twitteri svoju fotografiu s rozbitou bradou, no neskôr ju stiahol.

Podľa viacerých zdrojov bol súčasťou incidentu aj rapper Drake, no jeho hovorca to poprel. „Drake sa vo W.i.P. nezúčastnil na ničom zlom, bol na odchode z klubu, keď sa strhla hádka. Nezapojil sa do žiadnej aktivity, ktorá by viedla k zraneniam osôb či poškodeniu majetku,“ povedal pre magazín People.

Brownov hovorca uviedol, že spevák, jeho priateľka Karrueche Tran a ich kamaráti sa stali „obeťami brutálneho útoku“. Podľa neho utrpeli niekoľko zranení a v súčasnosti spolupracujú s newyorskými úradmi, aby problém vyriešili oficiálnou cestou. Podľa miestnej polície sa počas roztržky zranilo päť ľudí, pričom šlo len o drobné rany.

Chris Brown- Don’t Wake Me Up

Dvadsaťtriročný Chris Brown má na svojom konte štyri štúdiové albumy – Chris Brown (2005), Exclusive (2007), Graffiti (2009) a F.A.M.E. (2011), pričom už o niekoľko dní vydá štúdiovku s názvom Fortune. K jeho najúspešnejším hitom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss, With You, No Air (feat. Jordin Sparks), Look at Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes) alebo Forever.

Tento rok získal prestížne hudobné ocenenie Grammy v kategórii Najlepší r’n’b album (F.A.M.E.). Chris Brown, ktorý v súčasnosti randí s Karrueche Tran, sa však do povedomia dostal aj útokom na bývalú priateľku – speváčku Rihannu.

Za svoj čin z februára 2009 dostal päťročnú podmienku, 180 dní verejnoprospešných prác a musel tiež absolvovať ročný program o rodovo podmienenom násilí.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Drake a Rihanna – Take Care

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Chris BrownDrakeLil Wayne