Christina Aguilera sa cíti príťažlivejšia ako kedy predtým

Christina hviezdila na American Music Awards
Americká speváčka Christina Aguilera počas odovzdávania American Music Awards 2012, ktoré sa konalo v americkom Los Angeles. Foto: SITA/AP/Matt Sayles/Invision

BRATISLAVA 20. septembra (WEBNOVINY) – Americká speváčka Christina Aguilera sa cíti vo veku 32 rokov príťažlivejšia ako kedykoľvek predtým. Jej fotografia bude totiž aj na obálke pánskeho magazínu Maxim.

„Som umelkyňa a prezentujem sa príťažlivosťou, a to bez ohľadu na to, ako sa rokmi mením. Vždy to bolo pre mňa prirodzené,“ povedala speváčka o fotení pre Maxim v talkšou Jaya Lena.

„V tomto období môjho života, keď mám 32, sa cítim príťažlivejšia ako kedykoľvek predtým, a to preto, že viem, čo chcem. Fotenie bolo o žene, ktorou som sa stala, o tom, že som príťažlivá bez úsilia,“ vysvetlila.

Obrazom: Sexy speváčka Christina Aguilera

Christina Aguilera sa na hudobnej scéne začala presadzovať v roku 1998, keď naspievala pieseň Reflection pre animovaný film Mulan. O rok neskôr vydala debutový eponymný album, ktorým si zabezpečila celosvetovú slávu. Nahrávka obsahovala hity ako Genie in a Bottle, What a Girl Wants, I Turn To You alebo Come On Over Baby (All I Want Is You).

Jej druhým albumom v angličtine bola vianočná kolekcia My Kind of Christmas (2000), po ktorej na trh uviedla provokatívnu štúdiovku Stripped (2002) s hitmi ako Dirrty, Beautiful, Fighter či The Voice Within.

Video: Christina Aguilera – Your Body

Aguilera, ktorú v začiatkoch mnohé médiá stavali do pozície najväčšej konkurentky Britney Spears, sa dosiaľ prezentovala ešte troma štúdiovými nahrávkami – Back to Basics (2006), Bionic (2010) a Lotus (2012). Obhajkyňa svadieb homosexuálov a držiteľka piatich cien Grammy má od roku 2010 svoju hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Britney SpearsChristina Aguilera