Cibulková nastúpi v Stanforde, posielajú ju na medové týždne

Dominika Cibulková sa vydala
Tenistka Dominika Cibulková prichádza na svadobný obrad do Dómu svätého Martina. Bratislava, 9. júl 2016. Foto: SITA/Marko Erd

STANFORD 19. júla (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa 9. júla vydala za Michala Navaru, už po necelých dvoch týždňoch si zahrá na turnaji WTA Premier Bank of the West Classic na tvrdom povrchu v americkom Stanforde.

Všetci sa ma pýtajú, čo tu robím. Vraj prečo nie som na svadobnej ceste. Je však stred sezóny a ja som profesionálna športovkyňa. Nemôžem teraz predsa ísť na medové týždne,“ povedala Cibulková na prezentačnej tlačovej besede, citoval ju napríklad web Tennis World.

Obrazom: Dominika Cibulková sa vydala

Ten týždeň bol úžasný. Trvalo mi potom pár dní, kým som sa dostala nazad do reality. Trénovať som začala v strede minulého týždňa. Som rada, že na tomto podujatí môžem začať trochu neskôr, pomôže mi to. Aj z tohto dôvodu som si ho vybrala,“ skonštatovala 27-ročná Bratislavčanka.

Zverenkyňa Mateja Liptáka má ako dvojka „pavúka“ voľný žreb na 1. kolo. V osemfinále ju vyzve postupujúca z duelu Poľky Urszuly Radwanskej a Ukrajinky Kateryny Bondarenkovej (prvá pôvodná možná súperka Anna Tatišviliová reprezentujúca USA sa napokon odhlásila).

Cibulková počas trávovej časti sezóny získala titul v anglickom Eastbourne, prenikla do štvrťfinále Wimbledonu a posunula sa na 12. priečku v renkingu. Ak sa v Stanforde prebojuje do semifinále, vráti sa do Top 10. Finále by jej sprievodne vynieslo 9. priečku k 25. júlu, teda posun osobného rekordu o jedno miesto.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Dominika Cibulková