Cibulková prehrala v Moskve so Suárezovou-Navarrovou

Dominika Cibulková
Slovenská tenistka Dominika Cibulková by sa mala predstaviť ešte vo štvrťfinále štvorhry znova proti Suárezovej-Navarrovej. Foto: SITA/AP

MOSKVA 20. októbra (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Dominika Cibulková nestačila v utorňajšom stretnutí osemfinálového 2. kola na turnaji WTA Premier Kremlin Cup v Moskve (dotácia 768 000 USD, tvrdý povrch RuKort v hale) na Španielku Carlu Suárezovú-Navarrovú nasadenú ako piatu za 107 minút 4:6, 5:7.

Dvadsaťšesťročná Bratislavčanka utrpela prvú prehru s touto súperkou. Na Kremeľskom pohári 2015 Cibulková získala 55 bodov do systému a prémie 10 790 USD brutto. Nedávna členka Top 10 renkingu Cibulková, teraz 33. v hodnotení, je víťazkou podujatia v ruskej metropole zo sezóny 2011.

Dvojhra – 2. kolo (osemfinále):

Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-5) – Dominika Cibulková (SR) 6:4, 7:5 za 107 minút