Cmorik: 10 rokov na scéne Tour bude dobre namiešaný koktejl

Peter Cmorik
Peter Cmorik a Band. Foto: archív Peter Cmorik

BRATISLAVA 27. október (WebNoviny.sk) – Cmorikova veľkolepá oslava 10 rokov na našej hudobnej scéne začína už budúci týždeň. V bratislavskom Istropolise dňa 3.11.2016 odštartuje koncertnú šnúru po desiatich mestách. Priaznivci môžu očakávať všetky „tváre“ zlatého slávika. Počas takmer dvojhodinovej hudobnej nálože ponúkne piesne z hudobnej súťaže, ktoré sú pre speváka srdcovou záležitosťou, aj vďaka nim sa totiž dostal do povedomia verejnosti.

V priebehu koncertov zaspieva i skladby, ktoré zložil pre filmové, či seriálové produkcie. V tejto časti zaznie aj pilotný singel z filmu Muzzikanti – Kříž svůj neseme, ktorú spolu s Jarkom Nohavicom nedávno predstavili verejnosti zverejnením videoklipu. Nebudú chýbať ani Cmorove notoricky známe hity Dážď, Mám pocit, Premýšľam nad tebou, Jedno si želám a niekoľko ďalších. Rožňavčan nezabudol ani na milovníkov muzikálov. Publikum sa môže tešiť na interpretácie piesní z Jesus Christ Superstar, či Rómeo a Júlia.

Najnovšou posilou veľkolepých koncertov bude huslistka Daniela Lovlin

Cmoro spolu s Peter Bič Project zaspievajú piesne z ich repertoáru. Ďalším zaujímavým hosťom bude Zuzana Smatanová, ktorá vystúpi na bratislavskom koncerte. Najnovšou posilou veľkolepých koncertov bude huslistka Daniela Lovlin. Túto sexy žienku si môžete pamätať z husľového tria G Strinx.

Dámy už od svojich začiatkov pánom svojimi zmyselnými vystúpeniami zrýchľovali tep. Toto sympatickej huslistke ostalo aj keď vystupuje sólo a svoju šou predvedie hneď v niekoľkých mestách. Práve Danieline husle sú kľúčovým hudobným nástrojom v Cmorikovej novinke Spolu zostarnúť, ktorú na javisku v rámci turné predstaví.

„Vždy sa mi páčilo, keď som videl ako sa staručký pár drží za ruky a prechádzajú sa po parku. Bol to pre mňa symbol lásky, dôvery, vytrvalosti. Táto pieseň je o tom každodennom prežívaní života s tým druhým, s drobnými radosťami či starosťami. Keď som to tak čítal, mal som pocit, že by to mohol byť aj svadobný sľub :)))) Atmosféru skladby podčiarkuje aj úvodná téma, ktorá znie na husliach, k tomu som si prizval talentovanú huslistku Danielu Lovlin. Tá vystihla atmosféru úplne bravúrne. Som rád, že prijala pozvanie aj na niektoré koncerty tour 10 rokov na scéne,“ prezradil Rožňavčan význam jeho novej skladby.

Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal a Predpredaj.

Termíny a mestá PETER CMORIK & BAND 10 ROKOV NA SCÉNE

3.11 Bratislava – Istropolis (Hosť: Zuzana Smatanová a Peter Bič Project)

4.11 Nové Mesto nad Váhom – Blue Note Jazz Club

6.11 Nitra – Park kultúry a oddychu (PKO) (Hosť: Peter Bič Project)

7.11 Prešov – Kino Scala (Hosť: Peter Bič Project)

8.11 Humenné – Dom kultúry

9.11 Košice – Historická radnica

10.11 Rožňava – Športová hala (Hosť: Peter Bič Project)

11.11 Veľký Krtíš – Kultúrny dom

19.11 Martin – Kino Strojár

20.11 Žilina – Holiday Inn

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Peter BičPeter CmorikZuzana Smatanová