Craig Ramsay urobil veľké gesto pre slovenský hokej, myslí na olympijskú kvalifikáciu (video)

Kaufland Cup, tréning slovenskej reprezentácie
Tréner Craig Ramsay (vpravo). Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay sa dobrovoľne vzdal svojho platu počas ekonomickej krízy spôsobenej pandémiou koronavírusu. Informoval o tom prostredníctvom videopozdravu na oficiálnom webe Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH).

V snahe pomôcť Slovenskému zväzu ľadového hokeja sa vzdávam svojho platu až do času, kým nepôjdeme späť do práce,“ povedal skúsený kouč.

Viac o téme: Koronavírus

Šesťdesiatdeväťročný Kanaďan vedie národný tím SR od roku 2017. Aktuálne má zmluvu do konca augusta, teda do termínu konania kvalifikácie o postup na ZOH 2022. „Dúfam, že koncom augusta budeme na olympijskú kvalifikáciu všetci zdraví a dokončíme spoločne našu snahu,“ povedal tréner Ramsay.

Craig Ramsay sa aktuálne nachádza doma v americkej Floride. „Chcel by som popriať všetkým Slovákom veľa šťastia počas tejto krízy. Všetkým mojim kamarátom a kolegom… Podporujeme vás! Dúfam, že dokážeme zostať spolu ako tím. Ak sa budeme správať tímovo, tak spoločne porazíme krízu, ktorej čelíme. Celá rodina Ramsayovcov vám praje, aby ste boli v bezpečí, aby ste boli zdraví a aby ste v budúcnosti mali vynikajúci život,“ poznamenal Ramsay.

Ten mal viesť Slovákov aj na májových MS vo Švajčiarsku, no tento turnaj pre pandémiu koronavírusu zrušili.

https://www.youtube.com/watch?v=pWpVRZ4daAo;feature=emb_logo

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Craig Ramsay
Firmy a inštitúcie Slovenská hokejová reprezentácia