SKA Petrohrad
1
21. 03. 2019 22:06 KHLRuskoKHL z lokality Rusko od Webnoviny.skSITA Diskusia

CSKA Moskva a SKA Petrohrad postúpili do finále Západnej konferencie KHL

MOSKVA 21. marca (WebNoviny.sk) – Hokejisti CSKA Moskva sa stali prvými finalistami Západnej konferencie v play-off Kontinentálnej hokejovej ligy, keď na vlastnom ľade zdolali hráčov mestského rivala Dinamo tesne 3:2.

V 14. min poslal domácich do vedenia Pavel Karnauchov, do prvej prestávky však hostia odpovedali gólom Jegora Zajceva. V druhej časti hry sa v presilovkách presadili oba tímy, o postupe CSKA v pomere 4:1 na zápasy rozhodol víťazným gólom v 47. min stretnutia Linden Vey.

CSKA vo finále konferencie po štvrtýkrát za uplynulých 5 rokov vyzve SKA Petrohrad, hráči ktorého doma zdolali Lokomotiv Jaroslavľ 5:4 po predĺžení. Vedenia sa ujali hostia, SKA však štyrmi gólmi v prostrednej časti hry zvrátilo stav stretnutia. Hráči Lokomutivu sa nevzdali a po tretej siréne išli hráči do kabín za nerozhodného stavu. V predĺžení o triumfe a postupe Petrohradu rozhodol gólom v presilovke Dinar Chafizullin.

Kontinentálna hokejová liga (KHL)

• semifinále Západnej konferencie

CSKA Moskva – Dinamo Moskva – 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) – konečný výsledok série: 4:1, postupuje CSKA Moskva
Góly: 14. Karnauchov, 31. J. Hansen, 47. Vey – 20. J. Zajcev, 39. Kagarlickij
Michal Čajkovský (Dinamo Moskva) odohral 12:53 min

SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavľ 5:4 po predĺžení (0:1, 4:1, 0:2 – 1:0) – konečný výsledok série: 4:1, postupuje SKA Petrohrad
Góly: 21. a 25. Gusev, 31. Zub, 38. Byvaľcev, 67. Chafizullin – 5. Alexejev, 31. Sannikov, 46. Apalkov, 53. Rafikov

Ufu aj Omsk delí už len jedno víťazstvo od postupu do konferenčného finále play-off KHL CSKA Moskva a Petrohrad získali postupový mečbal, sú krok od finále Západnej konferencie KHL

Sú dôvody, aby mal expremiér Fico naďalej ochranku, uviedla ministerka Saková Video: „The Reds“ rozprášili v Lige majstrov „drakov“ z Porta a zaslúžene idú ďalej Nemocnice zvažujú vypovedanie zmlúv Všeobecnej zdravotnej poisťovni, žiadajú viac financií Študentov vyšla grilovačka ukrutne draho, za požiar musia zaplatiť ťažké milióny Polícia navrhla obžalovať českého premiéra Andreja Babiša v kauze Čapí hnízdo Foto: Ako vyzerala katedrála Notre-Dame pred veľkým požiarom? Jej vzhľad ovplyvnil aj architekt le-Duc Na ostrove Madeira havaroval autobus s turistami, najmenej 28 ich zahynulo Exprezident Peru Alan García sa zastrelil, keď ho prišla zatknúť polícia