Cvičte zadarmo s Mesiacom naplno od Nestlé!

Foto: Nestlé

BRATISLAVA 2. novembra (WBN/PR) – Čitatelia stránok Plus pre Vás od Nestlé opäť dostanú príležitosť vyskúšať si každý deň iný druh športu počas jedného mesiaca. Štvrtý ročník akcie Mesiac naplno od Nestlé sa začína už 2. novembra! Záujemcovia môžu celý január 2016 športovať úplne zadarmo s kartou MultiSport.

Akcia Mesiac naplno štartuje už po štvrtýkrát na stránke Plus pre Vás od Nestlé, ktorá je zameraná na vyvážený životní štýl, správne stravovanie a dostatočný pohyb. Jej cieľom je okrem iného motivovať nerozhodných návštevníkov, aby sa odhodlali a vyskúšali nejakú pohybovú aktivitu.

„Uvedomujeme si, že nájsť ideálnu pohybovú aktivitu nie je ľahké z rôznych dôvodov – pre časové obmedzenia, financie alebo neznalosť všetkých možností v okolí. Rozhodli sme sa preto čitateľom túto cestu uľahčiť a ponúknuť im karty MultiSport, s ktorými môžu celý mesiac zadarmo skúšať, ktorý šport alebo aktivita by ich mohli baviť a to pokojne každý deň,“ komentuje akciu Zuzana Travencová, manažérka projektu Plus pre Vás od Nestlé.

S kartou MultiSport môžete hneď po vianočných sviatkoch začať s pohybom. Platí celý január na takmer 200 športoviskách v celej Slovenskej republike! Ponuka je veľmi bohatá, zahŕňa pestrú škálu aktivít, medzi ktorými nechýba tanec, posilňovanie, bojové umenia, plávanie či horolezectvo. Do akcie sa môžete zapojiť počas priebehu, teda od 2. do 29. novembra 2015. Stačí, ak sa zaregistrujete na stránke www.plusprevas.sk a správne odpoviete na otázku dňa alebo otázku týždňa. Každý týždeň môže vyhrať až 20 čitateľov, celkovo sa v priebehu akcie Mesiac naplno zadarmo rozdá až 80 kariet MultiSport.

Kompletné pravidlá akcie a ďalšie zaujímavé informácie o vyváženom životnom štýle môžete nájsť na stránke Plus pre Vás od Nestlé.

NESTLÉ je popredná svetová potravinárska firma, podnikajúca v oblasti výživy, zdravia a zdravého životného štýlu. Začiatkom 90. rokov 20. storočia sa stala strategickým investorom do českého a slovenského potravinárskeho priemyslu. V Česku NESTLÉ vyrába vo svojich závodoch ZORA Olomouc a SFINX Holešov čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami ORION, STUDENTSKÁ PEČEŤ, DELI, MARGOT, MODRÉ Z NEBE, BON PARI, JOJO a ďalšie. Na Slovensku vyrába v závode Carpathia Prievidza široký sortiment kulinárskych výrobkov pod značkami MAGGI a CARPATHIA. NESTLÉ uvádza na trh tiež dovážané potraviny pod medzinárodnými značkami, ako sú tyčinky KIT KAT, instantná káva NESCAFÉ, dojčenská a detská výživa NESTLÉ, potrava pre domáce zvieratá PURINA, FRISKIES a DARLING. Prostredníctvom spoločnosti Cereal Partners sú uvádzané na trh raňajkové cereálie Nestlé. Divízia Nestlé Health Science dodáva na trh výrobky pre pacientov so špeciálnymi výživovými potrebami (napr. Isosource, Novasource). Podnikanie Nestlé sa celosvetovo riadi konceptom tzv. vytvárania spoločnej hodnoty (Creating Shared Value), ktorý vyjadruje základný prístup Nestlé k spoločenskej zodpovednosti firiem. Vychádza z myšlienky, že pre dlhodobú úspešnosť podnikania je nevyhnutné, aby prinášalo hodnotu nielen vlastným ackionárom, ale aj spoločnosti, v ktorej pôsobí. www.nestle.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Nestlé