Ďalšie ocenenie pre PSS

Ocenenie prevzal Ing. Miloš Blanárik, riaditeľ komunikácie PSS, a. s. Foto: Prvá stavebná sporiteľňa

BRATISLAVA 16. apríla (WBN/PR) – Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., zbiera jedno ocenenie za druhým. Po tom, čo ku koncu minulého roka získala Zlatú mincu za online Sporenie Lišiak, hneď vo februári bola vyhodnotená ako TOP firemný filantrop za rok 2014 a onedlho na to získala aj prestížny titul Najlepšia banka SR – BEST BANK.

Najčerstvejším víťazstvom si obhájila pozíciu lídra na trhu stavebného sporenia. PSS, a. s., získala len pred pár dňami ocenenie v súťaži Hypotéka roka v kategórii Stavebné sporenie roka, ktorú organizuje Fincentrum a týždenník Trend.

Podľa slov Imricha Béreša, predsedu predstavenstva PSS, a. s., okrem silnej proklientskej orientácie spoločnosti stojí za týmto úspechom aj rastúci záujem o stavebné sporenie. „Ľudia sa otriasli z krízy, nízke úrokové sadzby zvyšujú ich chuť sa zadlžovať. Myslíme si, že obmedzenie NBS na poskytovanie úverov na celú hodnotu založenej nehnuteľnosti bude klientov ešte viac motivovať na kombináciu zdrojov. Predpokladáme preto, že význam a obľúbenosť stavebného sporenia bude rásť aj naďalej. Ocenenie v súťaži Hypotéka roka si veľmi vážime. Konkurencia je veľká, ale sme radi, že prvé miesto patrí Prvej stavebnej sporiteľni, ktorá je nielen najstaršou a najsilnejšou stavebnou sporiteľňou na Slovensku, ale aj svojou ponukou pre klientov presvedčila odbornú porotu, že jej zlatá priečka právom patrí„, hovorí Ing. Imrich Béreš.

V rámci súťaže Hypotéka roka posudzovala odborná porota v kategórii stavebné sporenie variabilitu produktu, transparentnosť, atraktivitu sporenia, atraktivitu úveru a poplatky. Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., predbehla súperov v štyroch z piatich sledovaných kritérií.

#stavebnesporenie #uver #byvanie #hypoteka

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Imrich Béreš
Firmy a inštitúcie PSS Prvá stavebná sporiteľňa