Ďalším singlom Lany Del Rey bude pieseň National Anthem

Lana Del Rey
Americká speváčka Lana Del Rey Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 18. mája (WEBNOVINY) – Americká speváčka Lana Del Rey vydá 8. júla štvrtý singel so svojho debutového štúdiového albumu Born To Die (2012). Po piesňach Video Games, Born to Die a Blue Jeans si vybrala skladbu National Anthem.

Okrem štandardnej verzie bude nový singel obsahovať aj remixy od Tensnake, Todd Terry, Afterlife a DC Breaks. Lana Del Rey, ktorá je v súčasnosti v Monaku, svoju tvorbu v letných mesiacoch predstaví aj v Európe.

V júni vystúpi napríklad na Sónar festivale v Barcelone, britskom Isle of Wight, na nórskom podujatí Hove festival či na belgickom festivale Rock Werchter. V júli sa jej fanúšikovia dočkajú v Portugalsku, Veľkej Británii a Nemecku.

Dvadsaťpäťročná Lana Del Rey, občianskym menom Elizabeth Grant, sa dostala do povedomia vlani hitom Video Games, s ktorým sa dokázala dostať do Top 10 britského singlového rebríčka.

Koncom januára vydala debutový štúdiový album Born to Die, ktorý bodoval v albumových rebríčkoch po celom svete a dodnes sa z neho predali viac ako dva milióny kópií. Speváčka už stihla získať Q Award, Ivor Novello Award a Brit Award a tiež ju nominovali na tri NME Awards.

Informácie zverejnila webová stránka nme.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Lana Del Rey