Daniele Hantuchovej sa v Paríži v štvorhre nedarilo

Hantuchová zabrala
Tenistka Daniela Hantuchová zabrala v pravý čas a v pondelňajšom zápase 1. kola dvojhry žien na grandslamovom turnaji Australian Open vyhrala nad Britkou Heather Watsonovou po veľkom boji 7:5, 3:6, 6:3. Bolo to prvé Hantuchovej víťazstvo v sezóne. Foto: SITA/AP

PARÍŽ 26. januára (WEBNOVINY) – Slovenská tenistka Daniela Hantuchová a Češka Petra Kvitová prehrali.

Nestačili na domácu dvojicu Alizé Cornetová, Caroline Garciová 3:6, 2:6 v utorňajšom stretnutí 1. kola štvorhry na turnaji WTA Open Gaz de France Suez vo francúzskom Paríži (Premier, dotácia 710 000 USD, tvrdý povrch Greenset v hale).

Duel trval 61 minút. Postupujúce narazia vo štvrťfinále na najvyššie nasadené Talianky Saru Erraniovú a Robertu Vinciovú.

Štvorhra – 1. kolo:

Alizé Cornetová, Caroline Garciová (Fr.) – Daniela Hantuchová, Petra Kvitová (SR/ČR) 6:3, 6:2 za 61 minút