Danko praje novej prezidentke Čaputovej ľudskosť a Bugár jej želá zachovanie nadstraníckosti

Inaugurácia Zuzany Čaputovej
Zľava v popredí: Prezident SR Andrej Kiska, predseda Ústavného súdu SR Ivan Fiačan a predseda Národnej rady SR Andrej Danko počas slávnostnej inaugurácie novozvolenej prezidentky SR Zuzany Čaputovej v bratislavskej Redute. Bratislava, 15. jún 2019. Foto: SITA/Martin Medňanský

BRATISLAVA 15. júna (WebNoviny.sk) – Predseda Národnej rady SR a Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko praje novej prezidentke Zuzane Čaputovej, aby pomohla ľuďom zachovať si ľudskosť.

Agentúru SITA o tom informovala Zuzana Škopcová z Kancelárie predsedu SNS. Na Facebooku Čaputovej zablahoželal aj predseda koaličnej strany Most-Híd Béla Bugár. Prezidentke želá, aby ostala nadstraníckou.

„Prezidentke prajem úspešné plnenie mandátu, aby až do konca volebného obdobia dokázala ostať nadstraníckou hlavou štátu a byť tak prezidentkou naozaj každého občana nášho štátu. Aj príslušníkov menšín. Nech sa jej podarí splniť čo najviac z toho, čo Slovensku vo svojom dnešnom inauguračnom prejave sľúbila,“ píše na svojom profile Bugár. Je rád, že Zuzana Čaputová neprichádza s čiernymi okuliarmi.

Novú prezidentku SR Zuzanu Čaputovú ešte v sobotu večer čaká slávnostná recepcia.

VIAC O TÉME: INAUGURÁCIA ZUZANY ČAPUTOVEJ

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej DankoBéla BugárZuzana Čaputová
Firmy a inštitúcie Most-HídSNS Slovenská národná strana