David Beckham absolvoval tréning s PSG, vysielali ho naživo

Beckham
David Beckham na prvom tréningu s Parížom St. Germain Foto: SITA/AP

PARÍŽ 13. februára (WEBNOVINY) – David Beckham v stredu prvýkrát trénoval s novými spoluhráčmi z francúzskeho futbalového klubu Paríž Saint-Germain.

Bývalý anglický reprezentant sa pred dvoma týždňami dohodol na angažmáne do konca tejto sezóny s PSG. Na západnom predmestí Paríža sledovalo stredajšiu tréningovú jednotku Saint-Germain vyše sto novinárov z celého sveta.

Francúzske televízne stanice dokonca vysielali z tréningu priamy prenos, stredobodom záujmu bol, samozrejme, 37-ročný stredopoliar Beckham.

Angličan bol na tréningu v skupine hráčov, ktorá v utorok neabsolvovala prvý duel osemfinále Ligy majstrov na pôde španielskej Valencie (2:1). Beckham sledoval stretnutie na štadióne Mestalla len z tribúny v spoločnosti športového riaditeľa Parížanov Leonarda.

Tréner klubu patriaceho katarským miliardárom Carlo Ancelotti nevylúčil, že David Beckham zasiahne prvýkrát do súťažného stretnutia v drese PSG už v nedeľu na ihrisku Sochaux. Reálnejšie však vyzerá jeho zápasový debut až v ligovom meraní síl s Olympique Marseille 24. februára.

Beckham
Foto: SITA/AP

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Carlo AncelottiDavid Beckham
Firmy a inštitúcie Paríž St. Germain