David Beckham hľadá pre LA Galaxy za seba náhradu

David Beckham
Foto: SITA/AP

LOS ANGELES 30. novembra (WEBNOVINY) – Anglický futbalista David Beckham pomáha americkému klubu Los Angeles Galaxy s hľadaním náhrady za svoje služby.

Ako je známe, 37-ročný stredopoliar dávnejšie potvrdil, že na konci sezóny 2012 v zámorskej súťaži Major League Soccer (MLS) opustí Kaliforniu. Posledný zápas odohrá v sobotu.

Prezident klubu Tim Leiweke teraz oznámil, že vedenie sa zameralo na hráča, ktorý v súčasnosti pôsobí v jednom z elitných európskych tímov a vyjadril túžbu hrať v zámorí. Predmetný futbalista sa už aj údajne rozprával aj s Beckhamom.

Osobou, ktorá nám predstavila nášho možného budúceho hráča, je David Beckham. Urobil naozaj kus práce, postaral sa o pohodlie potenciálnej posily aj jeho rodiny a zoznámil ho s našou organizáciou,“ uviedol Leiweke pre oficiálnu internetovú stránku klubu.

Leiweke neprezradil meno hráča, ale už sa objavili špekulácie, že by mohlo ísť o Brazílčana Kaká, ktorý si oblieka dres španielskeho Realu Madrid. Tridsaťročný svetový futbalista roka 2007 vyhlásil v polovici novembra po zápase Brazílie proti Kolumbii (1:1) v New Jersey, že by si rád niekedy zahral v MLS.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe David Beckham
Firmy a inštitúcie Los Angeles Galaxy