David Beckham mal ďalšiu nehodu, zachránili ho airbagy

David Beckham na návšteve Číny
David Beckahm v Číne prevzal záštitu nad charitatívnou akciou, pre ktorú daroval svoje dresy a športové auto. Foto: SITA/AP

LONDÝN 30. novembra (WEBNOVINY) – Bývalý anglický futbalista David Beckham bol v sobotu popoludní v Londýne účastníkom dopravnej nehody. Podľa denníka The Telegraph sa 39-ročná hviezda vracala zo zápasu svojho syna, ktorý nastúpil vo výbere Arsenalu do 16 rokov proti Brightonu. Vďaka airbagom v Audi vyviazli Beckhamovci z nehody neďaleko Hertfordshiru, kde má Arsenal tréningové centrum, bez zranení a len otrasení.

Polícia nepotvrdila, že do nehody bol zapletený bývalý kapitán Anglicka. Šedé Audi RS6 malo podľa stanoviska polície nehodu so strieborným Mitsubishi Colt. Ženu z druhého vozidla museli previezť do nemocnice. Bližšie informácie o nehode nie sú známe.

Beckham nebol účastníkom nehody prvýkrát. V auguste tohto roka havaroval v Los Angeles pri jazde na motocykli, vlani v októbri mal v Beverly Hills nehodu so svojím Range Roverom a v máji 2012 nabúral v Kalifornii aj svoj Cadillac. Informácie zverejnil The Telegraph a web BBC.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe David Beckham