Dcéru Whitney Houston pochovajú blízko slávnej matky

Bobbi Kristina Brown
Zľava: Speváčka whitney Houston a jej dcéra Bobbi Kristina Brown Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 29. júla (WEBNOVINY) – Bobbi Kristinu Brown, dcéru zosnulej americkej speváčky Whitney Houston, pochovajú v pondelok 3. augusta v New Jersey.

Malo by sa tak stať na Fairview Cemetery vo Westfielde, kde leží aj spomínaná Whitney Houston. Dva dni pred pohrebom sa v St. James United Methodist Church v Alpharette v štáte Georgia uskutoční posledná rozlúčka s 22-ročnou Bobbi Kristinou, ktorá skonala v nedeľu 26. júla.

Bobbi Kristinu, ktorej otcom je spevák Bobby Brown, našli 31. januára bezvládne ležať dolu tvárou vo vani v jej dome. Odvtedy už nenadobudla vedomie a lekári nedávali nádej, že sa jej stav môže niekedy zlepšiť. Rodina ju preto 24. júna premiestnila do starostlivosti hospicu v meste Duluth pri Atlante. „Bobbi Kristina Brown zomrela 26. júla 2015, obklopená svojou rodinou. Konečne je v pokoji v rukách božích. Chceme sa znova všetkým poďakovať za ohromné množstvo lásky a podpory počas týchto posledných niekoľkých mesiacov,“ uviedla zástupkyňa rodiny Houstonovcov Kristen Foster. Úrady po jej úmrtí vykonali pitvu, jej výsledky však zatiaľ nie sú známe.

Matku Bobbi Kristiny
Whitney Houston

, ktorá si fanúšikov získala hitmi ako I Will Always Love You, Greatest Love Of All, Saving All My Love For You či I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me), našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills.

Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobbi Kristina BrownBobby BrownWhitney Houston