Demi Moore a Ashton Kutcher pokračujú v spoločnej charite

Demi Moore a Aston Kutcher
Demi Moore a Aston Kutcher Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 16. novembra (WEBNOVINY) – Rozídení manželia Demi Moore a Ashton Kutcher budú pokračovať v spoločnej charitatívnej práci, ktorú odštartovali v roku 2010. Jediné, čo sa zmení, je meno ich organizácie, ktorú spolu založili.

Donedávna totiž niesla názov DNA Foundation, čo je skrátené Demi and Ashton Foundation. Podľa ich spoločného vyhlásenia sa ich nadácia podporujúca boj proti digitálnej kriminalite a sexuálnemu zneužívaniu detí po novom volá THORN: Digital Defenders of Children.

„Ostatné tri roky sme sa sústredili na boj proti kšeftovaniu a sexuálnemu zneužívaniu detí. Je úplne jasné, že technológie hrajú pri týchto zločinoch významnú rolu. Myslíme si, že aj technologický aspekt zločinov si zaslúži pozornosť a vyšetrovanie,“ uviedli expartneri.

Obrazom: Herečka Demi Moore

Päťdesiatročná herečka bola manželkou 34-ročnej hviezdy seriálu Dva a pol chlapa (2003) šesť rokov. Príčinou rozpadu ich vzťahu bola pravdepodobne nevera. Správa o rozchode hollywoodskych hviezd prišla totiž krátko po tom, čo istá Sara Leal uviedla, že si s Kutcherom užívala sex v deň jeho výročia sobáša s Moore.

„S veľkou ľútosťou a ťažkým srdcom som sa rozhodla ukončiť moje šesťročné manželstvo s Ashtonom. Ako žena, matka a manželka považujem určité hodnoty a sľuby za posvätné a práve v tomto duchu som si vybrala ďalšie smerovanie svojho života. Je to pre mňa a moju rodinu namáhavé obdobie a preto by som chcela médiá požiadať o rovnaký súcit a súkromie, aké by ste poskytli komukoľvek inému v podobnej situácii,“ uviedla herečka pred rokom.

Obrazom: Herec Ashton Kutcher

Jej manžel, ktorý v súčasnosti chodí s herečkou Milou Kunis, na Twitteri vtedy napísal: „Navždy budem s láskou spomínať na čas strávený s Demi. Manželstvo je jednou z najnáročnejších vecí na svete a niekedy bohužiaľ nevyjde.“

Informácie pochádzajú z webovej stránky AceShowbiz.com a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ashton KutcherDemi Moore