Demi Moore sa lieči zo závislosti a nemôže jesť

Demi Moore

BRATISLAVA 5. februára (WEBNOVINY) – Americká herečka Demi Moore sa údajne lieči v zariadení Cirque Lodge v Utahu. Štyridsaťdeväťročná hviezda, ktorú 23. januára pre kŕče hospitalizovali v Los Angeles, si tam rieši problémy so zatiaľ neznámou závislosťou a poruchou prijímania potravy.

Herečka sa od januárovej hospitalizácie neobjavila na verejnosti a aj keď mnohí špekulovali, že sa zdržiava doma v Los Angeles, s najväčšou pravdepodobnosťou putovala po 23. januári z nemocnice rovno do sanatória.

„Je v uzavretej časti zariadenia, do ktorej má prístup iba úzka skupina ľudí,“ povedal bližšie nešpecifikovaný zdroj pre šoubizový portál E!

Demi Moore hospitalizovali v januári po tom, ako vyfajčila neznámu látku a začala mať kŕče. „Niečo fajčila. Nie je to marihuana, ale niečo podobné. Má to podobnú vôňu. Je napoly v bezvedomí. Má kŕče,“ povedala na zverejnenej nahrávke rozhovoru s paramedikmi neznáma volajúca. K telefónu následne prišla ďalšia žena „Trasie sa, má kŕče, je horúca,“ dodala.

Informácie zverejnila webová stránka people.com.

Na nahrávke je tiež počuť, ako sa ustarostené ženy herečke prihovárajú, podľa jednej z nich Moore nebola schopná rozprávať a len jej stískala ruku. Spomínajú aj osobu menom Ru, zrejme ide o herečkinu dcéru Rumer Willis. Podľa oficiálneho vyhlásenia Moore vyhľadala profesionálnu pomoc pre svoje problémy.
Demi moore
Foto: Archívne foto SITA/AP

Z dôvodu stresov, ktoré v súčasnosti prežíva, sa Demi rozhodla vyhľadať profesionálnu pomoc, aby vyriešila svoje problémy s vyčerpaním a zlepšila si svoj celkový zdravotný stav. Teší sa, že jej už bude lepšie a je vďačná svojej rodine a priateľom za ich podporu,“ uviedla po hospitalizácii jej hovorkyňa.

Hollywoodska herečka sa zo závislosti na alkohole a drogách liečila už v polovici 80. rokov. V súčasnosti sa do problémov dostala najmä pre rozchod s Ashtonom Kutcherom, ktorý ju mal niekoľkokrát podviesť.

Demi Moore je za neho vydatá od roku 2005. Herečka, ktorá má za sebou aj manželstvo s Bruceom Willisom, je známa napríklad z filmov Duch (1990), Zopár správnych chlapov (1992), Neslušný návrh (1993), Šarlatové písmeno (1995), Striptíz (1996), G.I. Jane (1997), Krádež diamantov (2007) či Margin Call (2011).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Demi Moore