Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: PEVŠ
26. novembra 2014 SprávySlovensko od WBN/PRSITA Diskusia()

Deň otvorených dverí na Paneurópskej vysokej škole

BRATISLAVA 26. novembra (WBN/PR) – Stredoškoláci si už v sobotu (29.11. 2014) od 9.30 h môžu pozrieť jednu z najmodernejších slovenských vysokých škôl naživo, stretnúť sa a podiskutovať s pedagógmi na Paneurópskej vysokej škole.

Deň otvorených dverí sa uskutoční na Fakulte práva na Tomášikovej 20 (Ružinov) a na Fakulte ekonómie a podnikania, masmédií, psychológie a informatiky na Tematínskej 10 (pri Draždiaku v Petržalke). Pre záujemcov o štúdium masmédií je pripravená prehliadka špičkovo vybaveného Mediálneho centra FM PEVŠ, ktoré ponúka jedinečný priestor na prípravu profesionálov v oblasti masmediálnej tvorby (práca s kamerou, zvukom, mastering, fotografia). PEVŠ zabezpečuje z Tematínskej zadarmo prepravu do Mediálneho centra PEVŠ na Nevädzovú 5 v Bratislave – Ružinove.

Stredoškoláci si taktiež môžu konfrontovať svoje predstavy o vysokoškolskom štúdiu prostredníctvom rozhovorov s jej aktuálnymi poslucháčmi.

Neoddeliteľnou súčasťou prehliadky priestorov sú i galérie – na Tomášikovej si môžu záujemcovia pozrieť obrazovú Galériu Silencium a na Tematínskej fotografickú Galériu K. Kállaya.

Maturanti určite už na jeseň veľmi zvažujú, na ktorej vysokej škole pokračovať so štúdiom, aby si našli čo najlepšie uplatnenie doma i v zahraničí. Paneurópska vysoká škola je výbornou alternatívou. Okrem kvalitného vzdelania s medzinárodným presahom ponúka tiež kultúrne a športové vyžitie, čo dodáva absolventovi komplexný rozmer plnohodnotnej osobnosti. Radi by sme preto našich (veríme) budúcich študentov zoznámili so všetkým tým dobrým, čo im PEVŠ poskytuje,“ vyjadril sa rektor PEVŠ prof. JUDr. Ján Svák, DrSc.

Viac informácií o Dni otvorených dverí i o štúdiu na Paneurópskej vysokej škole nájdu záujemcovia na www.paneurouni.com a na https://www.facebook.com/PaneuropskaVS.

Odporúčané články

Dve fakulty PEVŠ podľa ARRA lídrom v ukazovateli vzdelanie Európska trampolína

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...