Nitra - Trenčín
1
Zľava: Róbert Lantoši z HK Nitra a brankár Michal Valent z HK Dukla Trenčín. Foto: SITA/Martin Havran
14. 03. 2019 18:48 HokejSlovenskoHokej z lokality Slovensko od Webnoviny.skSITA Diskusia

Disciplinárka potrestala zákroky na Lantošiho, Sádecký so Starostom nebudú môcť hrať

BRATISLAVA 14. marca (WebNoviny.sk) – Disciplinárna komisia Slovenského zväzu ľadového hokeja (DK SZĽH) potrestala dvoch hráčov HK Dukla Trenčín za nedovolené zákroky v utorňajšom druhom zápase štvrťfinálovej série Kaufland play-off Tipsport ligy proti HK Nitra.

Útočník Boris Sádecký v úvodnej tretine spomenutého stretnutia fauloval krídelníka Nitry Róberta Lantošiho a od hlavného rozhodcu dostal trest v hre.

DK ho dodatočne potrestala zastavením činnosti na 5 zápasov, keďže súperovi spôsobil ľahšie zranenie, ktoré ho vo výkone športovej činnosti neobmedzuje po dobu dlhšiu ako štrnásť dní.

Obranca Tomáš Starosta zasiahol lakťom do oblasti hlavy a krku v závere súboja rovnakého hráča Nitry, za čo dostal v zápase trest na 2+10 minút. DK skúsenému bekovi zastavila činnosť na 6 stretnutí, keďže zákrok považovala za zbytočný a nemajúci vplyv na samotný priebeh hry. Informácie priniesol oficiálny web SZĽH.

Banská Bystrica zlomila Detvu až v predĺžení, Zvolen získal postupový mečbal v Budapešti Žilina uspela aj v druhom stretnutí baráže o Tipsport ligu, séria sa sťahuje do Michaloviec

Čaputová by bola prezidentkou, prieskum ukázal jej náskok pred Šefčovičom Svetový pohár v biatlone (šprint – Oslo): Kuzminová získala malý glóbus, Fialková s tretím miestom Ktoré očkovania detí najčastejšie rodičia odmietajú? Most-Híd odporúča svojim voličom, aby v druhom kole prezidentských volieb podporili Čaputovú O návrhu na rozpustenie Kotlebovej Ľudovej strany Naše Slovensko bude rozhodovať najvyšší súd Novú sezónu NHL otvorí zápas v Prahe, už zverejnili aj ceny vstupeniek Spánok je pilierom zdravia. Ako môžete podporiť jeho kvalitu? Prerušili stíhanie podnikateľa Jozefa M., pre ťažkú chorobu sa nemôže postaviť pred súd