Disclosure vydali videoklip k skladbe Holding On

Disclosure
Dej novinky sa sústreďuje na istú ženu, členku akéhosi spolku, ktorú v závere prenasledujú maskovaní ozbrojenci. Foto: facebook.com/Disclosure

BRATISLAVA 1. júla (WEBNOVINY) – Britské elektronické duo Disclosure zverejnilo videoklip k piesni Holding On. Dej novinky sa sústreďuje na istú ženu, členku akéhosi spolku, ktorú v závere prenasledujú maskovaní ozbrojenci.

Ako uviedli členovia skupiny na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter, ide o prvé zo štyroch videí režiséra Ryana Hopea, ktoré budú spolu tvoriť krátky film.

Video: Disclosure – Holding on

Skladba Holding On, v ktorej hosťuje aj spevák Gregory Porter, sa bude nachádzať na albume Caracal. Ten by sa mal dostať na trh 25. septembra. Dvojica už prezradila, že na štúdiovke sa podieľajú aj Sam Smith, Kwabs či Lion Babe.

Disclosure

tvoria bratia Howard a Guy Lawrenceovci. Na hudobnej scéne sa pohybujú od roku 2010, keď vydali aj debutový singel Offline Dexterity. V júni 2013 ponúkli album Settle, s ktorým sa dostali na vrchol UK Chartu. Štúdiovka, ktorú nominovali na Grammy či BRIT Award, obsahuje napríklad aj hity Latch (feat. Sam Smith) a White Noise (feat. AlunaGeorge). Na konte majú tiež niekoľko EP nahrávok.

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Gregory PorterSam Smith