Diváci sa môžu tešiť na štart novej série Superstar

Superstar
Sprava: Moderátori Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč a porotcovia Diana Mórová a Jaro Slávik počas tlačovej konferencie k televíznej show Česko Slovensko má talent. Bratislava, 28. august 2015. Foto: SITA/Ján Slovák

BRATISLAVA 29. augusta (WEBNOVINY) – Na obrazovkách televízií Markíza a Nova odštartuje v nedeľu 30. augusta ďalšia séria populárnej speváckej súťaže SuperStar. Talenty spomedzi mladých interpretiek a interpretov tentoraz vyberá porota v zložení Pavol Habera, Marta Jandová, Ondřej Soukup a tiež nováčik, česká speváčka a moderátorka Klára Vytisková. Na post moderátora tvorcovia angažovali obľúbeného Martina „Pyca“ Rauscha.

Nová séria SuperStar sa začne tradične zostrihmi z kastingov. „Začíname s kastingovými kolami, z ktorých vzíde sto najlepších spevákov. Epizódy známe z predchádzajúcich ročníkov ako Divadlo nahradia tento rok epizódy nazvané Super výber, ktoré sme nakrúcali na piesočnej pláži a v bývalých oceliarňach. Nasledovať budú živé prenosy so semifinalistami a potom s finálovou osmičkou,“ priblížil režisér šou Pepe Majeský.

Tohtoročná SuperStar prinesie podľa jeho slov hneď viacero noviniek. Okrem novej porotkyne a nakrúcacích miest zaviedli tvorcovia šou na kastingoch takzvanú CD voľbu, vymysleli novú chodbu smerujúcu k porote a rozhodli sa umožniť rodinám a priateľom súťažiacich, aby sledovali svojich blízkych na veľkej plazme priamo z prípravnej sály. Spevácku šou plánujú televízie vysielať každú nedeľu o 20:30.

Informácie agentúre SITA poskytla PR manažérka TV Markíza Alexandra Obuchová.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe marta jandovaOndřej SoukupPavol Habera