Len do konca júla máte šancu na kúpu ABONENTIEK

Snd_828x315_fb head_abo.jpeg
Máte už tu svoju?

Bratislava, 28.7.2017 ( WBN/PR ) – Na rozhodnutie využiť atraktívnu ponuku a rozhodnúť sa pre jeden z deviatich abonentných balíčkov máte už len do pondelka 31. júla 2017. Desiaty balíček EXCLUSIVE je pre vás k dispozícii až do 15. augusta 2017.

Aj tento rok je záujem o abonentné balíčky SND mimoriadne veľký.
Deväť zaujímavých abonentných balíčkov reprezentujú tento rok umelecké osobnosti SND.
S Mariánom Geišbergom rozbaľte Komediálny balíček s inscenáciami činohry a opery a navyše aj pripravovanými premiérami. Robert Roth pozýva na témy, ktoré nás dnes oslovujú doma i v súčasnej Európe – My a oni. Táňa Pauhofová stvárňuje na javisku SND mnoho zaujímavých hrdiniek a tak balíček Osudové ženy prezentuje práve ona. Novinky činohry uvádza najmladšia členka činoherného súboru Monika Potokárová. Popredné operné sólistky pozývajú na zaujímavé zážitky s hudbou a tancom: Eva Hornyáková je tvárou abonentného balíčka Operných a baletných premiér a Katarína Juhásová-Štúrová tvárou balíčka zahŕňajúceho diela majstra Pucciniho. S operným sólistom Pavlom Remenárom odhalíte Rozprávkové tajomstvá. Čoraz väčší záujem pútajú baletné predstavenia aj vďaka inšpirujúcej kampani Zaži vášeň – to je aj názov jedného z balíčkov s Ilincou Gribinceou a ďalší sólistka Baletu SND Peter Dedinský dáva na výber balíček To, čo mám rád.

Novinka – balíček EXCLUSIVE ponúka možnosť zažiť večery v spoločnosti hviezd operného neba: charizmatický Ivan Magrì hosťuje v opere La traviata (27. 10. 2017), jeden z najlepších tenoristov súčasnosti Roberto Saccà v opere Židovka (3. 12. 2017) a dvojica našich operných pokladov Adriana Kučerová a Pavol Bršlík rozšantí Predanú nevestu (20. 5. 2018).

Aké sú výhody abonentiek?

• úspora oproti bežnej cene vstupeniek až do výšky 20 percent
• garancia vami preferovaného miesta v hľadisku
• individuálny prístup prostredníctvom vybraného pracovníka oddelenia predaja SND
• možnosť zažiť atmosféru všetkých 1. premiér Opery a Baletu SND
• prenosnosť abonentky umožní jej využitie pre členov vašej rodiny alebo známych
• v prípade zmeny predstavenia vám bude ponúknutá adekvátna náhrada
• milá pozornosť vo forme Ročenky SND na sezónu 2017/2018

Abonentky si možno kúpiť v pokladnici novej budovy SND na Pribinovej do 31. júla a balíček Exclisive do 15. augusta 2017. Abonentnú vstupenku si môžete zarezervovať na tel. +421 2 204 72 296, alebo prostredníctvom e-mailu: abonentky@snd.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Adriana KučerováTáňa Pauhofová
Firmy a inštitúcie SND Slovenské národné divadlo