Do semifinále Miss Slovensko 2013 postúpilo 80 krások

Miss, sebestova, krajcirova
Riaditeľka prestížnej slovenskej súťaže krásy Magdaléna Šebestová a ostatná víťazka Kristína Krajčírová. Foto: SITA/Forza, a.s.

BRATISLAVA 18. januára (WEBNOVINY) – Do semifinále súťaže Miss Slovensko 2013 postúpilo vyše 80 dievčat z celého Slovenska. Poslednú možnosť zabojovať na konkurze mali vo štvrtok v Bratislave.

Napriek nepriaznivému počasiu, ktoré bolo vo štvrtok v Bratislave a okolí, prišlo skutočne veľmi veľa pekných dievčat. Už teraz sa ale dá predpokladať, že sa nezopakuje scenár z minulého roka a vo finále nebude šesť Bratislavčaniek. Na posledný kasting totiž prišlo veľmi veľa dievčat z iných miest Slovenska,“ povedala po
Posledný kasting Miss Slovensko 2012
Foto: SITA/Jozef Jakubčo

poslednom výberovom kole riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová.

Adeptky uchádzajúce sa o titul Miss Slovensko 2013 sa tak ako na každom kastingu najskôr predstavili v plavkách, v skupinkách po desiatich. Dôležitá bola výška nad 170 centimetrov, súmerná postava, kvalita vlasov i úsmev. Tie, ktorým sa podarilo postúpiť, absolvovali s porotou rozhovor a rozhodnutie, či sa dostanú do semifinálového kola.

Nové finalistky prestížnej súťaže krásy sa po prvý raz predstavia verejnosti 31. januára a vyvrcholením 18. ročníka súťaže bude aprílové slávnostné finále v priamom televíznom prenose na obrazovkách televízie Joj.

Víťazku čaká postup na svetovú súťaž Miss World, ročná honorovaná zmluva, nový osobný automobil, exkluzívna dovolenka a ďalšie zaujímavé ceny.

Agentúru SITA informovala PR manažérka agentúry Forza Zuzana Čižmáriková.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Magdaléna Šebestová