Do semifinále postúpila Indiánka so zamatovým hlasom

Lucia Dobrovodská ČSMT
Sympatická poloindiánka rozosmiala publikum svojím životným príbehom Foto: TV JOJ

BRATISLAVA 14. októbra (WEBNOVINY) – Piate semifinálové kolo šou Česko Slovensko má talent bolo výnimočne pestré.

V divadelnom zostrihu tentoraz zažiarilo aj viacero kontroverzných čísel. Diváci sa stali svedkami prvej talentovej „samovraždy“, keď si Lukáš Faltýnek sám stisol bzučiak. Petr Stehlík alias Drum´s Egoun si zas vybavil v porote protekciu, keď Leoš Mareš na svoje miesto pustil jeho frajerku.

Divadlo sa otriaslo v základoch pri vystúpení parkouristov zo skupiny In Motion, priaznivcov humoru potešil Pavel Helan s ódou na moderný mobil a hlad fanúšikov ilúzie nakŕmil Magic Alex, ktorý si počas vystúpenia spálil mihalnice.

Pôsobivé, priemerné či fantastické čísla zakončila rana z dela. David Smith sa totiž nechal vystreliť z kanónu do vzdialenosti viac ako 50 metrov. Na postup do štúdia to však nestačilo.

Porota aj tento týždeň vybrala šesť talentov, o ktorých osude rozhodovali diváci. Najvyšší počet hlasov poslal napokon do semifinále indiánsku speváčku z Moravy Luciu Dobrovodskú. Jej výkon už v divadle publikum doslova uniesol. „Ak toto nebude vo finále Česko Slovensko má talent, tak raz budem v porote sedieť nahý,“ zvolal nadšený Leoš.

„Ďakujem všetkým a dúfam, že sa na televíznych obrazovkách uvidíme častejšie,“ odkázala fanúšikom speváčka po postupe.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Leoš Mareš
Firmy a inštitúcie TV JOJ