Dodajte svojmu praniu správny náboj pomocou Amway Home™

Bez názvu
Foto: Amway

BRATISLAVA 9. augusta (WBN/PR) – Výrobky starostlivosti o bielizeň SA8™ sú súčasťou značky Amway HOME™. Nikoho preto neprekvapí, že sa ľahko vysporiadajú so špinou a škvrnami bez negatívneho vplyvu na životné prostredie. Výrobky starostlivosti o bielizeň SA8™ využívajú technológiu BIOQUEST FORMULA™, ktorá umožňuje efektívne čistenie a obsahuje zložky získané z prírodných zdrojov, šetrné k životnému prostrediu. Okrem toho majú koncentrované zloženie pre maximálny prací účinok a minimálne množstvo odpadu.

SA8™ Sprej na odstraňovanie škvŕn pred praním

Sprej pred praním s jemnou citrusovou vôňou bez námahy odstraňuje škvrny od masla, tuku a omáčiek. Jedno rýchle streknutie pôsobí ako kúzlo na všetkých stálofarebných tkaninách a zvlášť účinne odstraňuje odolnú špinu z golierov a manžiet. SA8™ Sprej na odstraňovanie škvŕn pred praním obsahuje jedinečnú zmes rozpúšťadiel a povrchovo aktívnych látok, ktoré odstraňujú mastné škvrny bez drhnutia a namáčania. Použitie spreja je jednoduché a presné. Škvrny odstraňujte čo najrýchlejšie, dosiahnete tak najlepších výsledkov.

Balenie: 170 ml

MOC: 8,03 €

SA8™ Tekutý prací prostriedok

SA8™ Tekutý prací prostriedok výborne perie aj pri nízkej teplote 15 ºC. Bol vyvinutý pre pranie v studenej vode, aby ochránil bielosť bieleho prádla a uchoval žiarivosť farieb farebného prádla. Neobsahuje karbonáty, preto sa tekutý prostriedok dobre vyplácha a nezanechá žiadne stopy ani povlak po tvrdej vode. Obsahuje nový systém BIOQUEST FORMULA™. Svieža kvetinová vôňa bola vytvorená pomocou prírodných olejov. Vďaka prírodnému zmäkčovadlu vody je prádlo na dotyk mäkké.

Balenie: 1,5 litra

MOC: 30,73 €

SA8™ PREMIUM Koncentrovaný prací prostriedok

SA8™ PREMIUM Koncentrovaný prací prostriedok obsahuje bieliacu zložku a zmäkčovadlá vody z prírodných zdrojov, ktoré sa rýchlo rozpúšťajú a okamžite začínajú pôsobiť na špinu a odolné škvrny napr. od vajec, krvi alebo trávy. SA8™ PREMIUM Koncentrovaný prací prostriedok veľmi účinne pôsobí aj na mastné škvrny. Pranie pri všetkých teplotách 30-95ºC. Prádlo je belšie a jasnejšie, mäkké a sviežo vonia. Prášok sa dokonale vyplácha, nezostávajú po ňom žiadne čiastočky, ktoré by dráždili citlivú pokožku.

Balenie: 1 kg

MOC: 13,18 €

SA8™ Zmäkčovací prostriedok

SA8™ Zmäkčovací prostriedok dodá bielizni mäkkosť a skvelú sviežu vôňu. Jemne zmäkčuje a uvoľňuje vlákna tkanín. Dostupný je v dvoch jemných vôňach – vôňa alpských a záhradných kvetov. SA8™ Zmäkčovací prostriedok využíva zmäkčovacie látky z prírodných zdrojov. Uteráky sú opäť nadýchané a posteľná bielizeň krásne mäkká. Znižuje pôsobenie statickej elektriny, potlačuje krčivosť a uľahčuje a zrýchľuje žehlenie. Je vhodný pre ručné pranie ako aj pranie v práčke.

Balenie: 1 liter

MOC: 9,89 €

Amway je vedúcou svetovou spoločnosťou v oblasti priameho predaja. V roku 2011 vykázala celosvetové tržby vo výške 10,8 mld. USD. Spoločnosť bola založená v Michigane v USA v roku 1959. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta. Celosvetovo s ňou v súčasnosti spolupracuje viac ako 3 mil. Vlastníkov podnikania Amway. V súčasnosti ponúka spotrebiteľom viac než 450 položiek, ktoré zahŕňajú výrobky kozmetiky značky ARTISTRY™, výživové doplnky značky NUTRILITE™, výrobky starostlivosti o telo (Satinique™, Glister™, Hymm™, Tolsom™) a starostlivosti o domácnosť (L.O.C.™ a SA8™).

Ďalšie informácie na: www.amway.com, www.amway.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Amway