Donald Trump sa zasekol vo výťahu, zachraňovali ho hasiči

Trump je múdry, Hillary hlúpa, píše severokórejský denník
Foto: SITA/AP

Colorado Springs 31. júla (WebNoviny.sk) – Požiarnici museli v piatok v Colorado Springs zachraňovať kandidáta Republikánskej strany na post prezidenta USA Donalda Trumpa zo zaseknutého výťahu.

Požiarny zbor mesta Colorado Springs v sobotu pre agentúru AP potvrdil, že bol v piatok o 13.30 hod. miestneho času privolaný, aby zachránil asi desať ľudí, vrátane Trumpa, uväznených vo výťahu medzi prvým a druhým poschodím hotelového komplexu Wyndham Grand Hotel.

Požiarnici otvorili vrchný poklop výťahu a spustili do výťahu rebrík. Trump spolu s ostatnými pomocou rebríka vyliezli z výťahu na druhé poschodie. Podľa požiarneho zboru nikto nebol zranený. Trumpov štáb incident potvrdil, no neposkytol o ňom žiadne detaily.

Počas piatkového zhromaždenia na Coloradskej univerzite (University of Colorado) v meste Colorado Springs Trump kritizoval požiarneho inšpektora mesta za obmedzenie počtu ľudí, ktorí sa mohli zúčastniť jeho prejavu v budove, kde sa konala akcia. Požiarny inšpektor Brett Lacey pre miestne noviny povedal, že povolil až desaťnásobné zvýšenie počtu miest na sedenie v mieste konania akcie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Donald Trump