Douglas, De Niro, Freeman a Kline to roztočia vo Vegas

Frajeri vo Vegas
Foto: Bontonfilm.sk

BRATISLAVA 16. decembra (WBN/PR) – Držiac sa hesla „TOTO MESTO NIE JE PRE MLADÝCH“ si to štvorica oscarových hviezd namierila priamo do mesta hriechu, do LAS(T) VEGAS. Nenechajme sa však zmiasť: títo páni sa rozhodne nesprávali ako „deduškovia“.

Celoživotní priatelia sa na staré kolená rozhodli zabudnúť na svoje staré kolená, a v mene slávnych spoločných žúrov to ešte raz poriadne roztočiť. Jeden z nich, zaprisahaný starý mládenec totiž chystá prekvapivú svadbu, a to je ideálna príležitosť. Cieľ? Ako inak. Las Vegas.

Áno, to je ideálne východisko pre neskutočne zábavnú komédiu Frajeri vo Pegas.

V Brooklyne všetci poznali túto štvoricu kamarátov, život ich však nakoniec zavial každého inde. Jeden je sám v Brooklyne, druhý so svojou ženou na Floride, tretí žije v Jersey so synom. Z ospalosti ich vytrhol až telefonát toho štvrtého, bohatého právnika z Malibu, ktorý im oznámil, že konečne požiadal svoju o polovicu mladšiu priateľku o ruku. Bolo rozhodnuté. Stretnú sa v Las Vegas a bude to rozlúčka so slobodou, ako sa patrí.

Akonáhle však dorazili na miesto, zistili, že toto už nie je to Vegas, ktoré poznali. Mesto sa ani na sekundu nezastavilo a pravidlá hry sa za celé tie roky zmenili. Casino Sands, kde kedysi hrávali, je zavreté a v Stripe teraz vystupuje nejaký Cirque du Soleil. Príliš veľké, príliš hlučné. Ale stále je to mesto hriechu a to je vlastne hlavný dôvod, prečo sem prišli. Krásna žena, postupka, drink po ruke. Štvorica starých priateľov vedela, prečo prišla, a začala mesto znova dobýjať.

OBRAZOM: Frajeri vo Vegas

https://www.webnoviny.sk/fotogaleria/frajeri-vo-vegas/?id=

V komédii je často ťažké určiť, kto je protivník, a často tam žiadny ani nie je. V tomto prípade je protivníkom samotné Las Vegas. Od čias ich mladosti sa veľa zmenilo a s tým, ako im dáva zabrať, je kopa zábavy,“ hovorí režisér Turteltaub.

VIDEO: Frajeri vo Vegas

https://www.youtube.com/watch?v=DTkczFmf-3oyoutu.be

Zostava filmu pripomína All Stars exhibíciu. „Tú rolu by som prijal, aj keby mi poslali telefónny zoznam,“ žartuje Morgan Freeman. Útok na bránice divákov totiž vedú herecké legendy Robert De Niro, Michael Douglas, Morgan Freeman a Kevin Kline. Frajeri, ktorí dokopy získali šesť Oscarov a deväť oscarových nominácií, a ktorých filmy zarobili šesť miliárd dolárov. V komédii Frajeri vo Vegas si takto spoločne na filmovom plátne zahrali vôbec po prvýkrát.

Frajeri vo Vegas v kinách od 19. decembra.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Michael DouglasMorgan FreemanRobert De Niro