Drake posunul termín vydania nového albumu

10. Drake
Najpríťažlivejším mužom v hudobnom priemysle je Adam Lambert. Rozhodlo o tom viac ako 600-tisíc čitateľov a čitateliek ankety magazínu Billboard. Drake získal 2% hlasov. Foto: www.billboard.com

BRATISLAVA 22. augusta (WEBNOVINY) – Kanadský spevák, rapper a herec Drake oznámil, že termín vydania jeho tretej štúdiovky s názvom Nothing Was The Same sa presunul zo 17. septembra na 24. septembra.

Dôvod tejto zmeny však neuviedol. Drake zatiaľ z pripravovanej novinky predstavil single Started From The Bottom a Hold On, We’re Going Home. Na nahrávke by mali okrem iných hosťovať aj Jay Z a Lil Wayne.

Dvadsaťšesťročný Drake, celým menom Aubrey Drake Graham, po odchode zo strednej školy začínal ako herec v seriáli Degrassi: The Next Generation (2001).

Na hudobnej scéne debutoval v roku 2006 mixtapom Room For Improvement, neskôr vydal štúdiové albumy Thank Me Later (2010) a Take Care (2011), ktoré sa oba umiestnili na prvej priečke amerického rebríčka Billboard 200 a tiež sa stali platinovými.

Na konte má okrem Grammy napríklad aj štyri Juno Awards, šesť BET Awards či dve Teen Choice Awards. Ako herec sa okrem spomínaného seriálu Degrassi: The Next Generation objavil napríklad v snímkach Charlie Bartlett (2007) alebo Breakaway (2011).

Video: Drake – Started from the bottom

Informácie pochádzajú z webstránky www.hiphopdx.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe DrakeLil Wayne