Drake zverejnil videoklip k singlu Hold On, We're Going Home

Drake
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 25. septembra (WEBNOVINY) – Kanadský rapper, spevák a herec Drake zverejnil videoklip ku skladbe Hold On, We’re Going Home, ktorú produkoval Majid Jordan.

Na začiatku videa sa rapper s priateľmi zabáva v klube, no vyruší ich telefonát o únose jeho priateľky. Drake vezme svojich parťákov k sebe domov, kde sa vyzbroja, a následne sa vydajú na záchrannú misiu.

Celý príbeh sa odohráva v Miami v roku 1985 a zahrali si v ňom aj rapper ASAP Rocky, herec Johnny Simmons či spomínaný Majid Jordan.

Samotná skladba Hold On, We’re Going Home je druhým singlom z Drakeovej štúdiovky Nothing Was the Same, ktorá sa dostala do predaja 24. septembra. Na treťom albume 26-ročného interpreta okrem iných hosťujú aj Jay Z, 2 Chainz či Big Sean.

Obrazom: Kanadský spevák a rapper Drake

Drake, celým menom Aubrey Drake Graham, po odchode zo strednej školy začínal ako herec v seriáli Degrassi: The Next Generation (2001). Na hudobnej scéne debutoval v roku 2006 mixtapeom Room For Improvement, neskôr vydal štúdiové albumy Thank Me Later (2010) a Take Care (2011), ktoré sa oba umiestnili na prvej priečke amerického rebríčka Billboard 200 a tiež sa stali platinovými. Na konte má jednu Grammy, ďalej napríklad štyri Juno Awards, šesť BET Awards či dve Teen Choice Awards. Ako herec sa okrem spomínaného seriálu Degrassi: The Next Generation objavil napríklad v snímkach Charlie Bartlett (2007) alebo Breakaway (2011).

https://youtube.com/watch?v=Nx2vjSJzhJw

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Drake