Drobová nebude kandidovať v prezidentských voľbách, svoje rozhodnutie vysvetlila na Facebooku

Gabriela Drobová
Dramaturgička a riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová. Foto: www.facebook.com.

BRATISLAVA 31. januára (WebNoviny.sk) – Dramaturgička a riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová sa nakoniec rozhodla, že v prezidentských voľbách kandidovať nebude.

Poďakovanie za podporu

„V živote je veľmi dôležité načasovanie. Pre mňa ten správny čas vydať sa touto cestou v tejto chvíli nenastal,“ uviedla v statuse na sociálnej sieti Facebook.

Okrem iného sa poďakovala aj všetkým, ktorí jej fandia a pomáhajú. „Na druhej strane patrí moja vďaka aj ľuďom, ktorí mi dávajú konštruktívnu kritiku. Tá ma totiž posúva ďalej. Nemyslím tým hejterov, ktorí sa zapájajú do rôznych diskusií so zlým úmyslom a cieľom ubližovať. Aj opačný názor sa podľa mňa dá napísať láskavo,“ napísala.

Svet potrebuje charizmatických lídrov

Veľa vecí sa jej podľa vlastných slov k pokusu o prezidentskú kandidatúru podarilo. Zákonné podmienky sú jedna vec, ale výzvy ktoré som dala sama sebe sú pre mňa ešte dôležitejšie. S pokorou si musím priznať, že sa mi nepodarilo splniť to, čo som si predsavzala a síce relevantný počet pohybov na transparentnom účte,“ zhodnotila.

Svet podľa Drobovej potrebuje charizmatických lídrov, ktorí sú múdri, láskaví a predovšetkým vedia počúvať. „Želám si, aby sme na presne takého prezidenta mohli byť my všetci Slováci hrdí,“ dodala na záver Drobová, ktorá oznámila svoj zámer kandidovať v septembri minulého roku.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Gabriela Drobová