Dukla Michalovce otestovala celý tím, koronavírus má až sedemnásť ľudí

Žilina - Michalovce
Zľava: Juraj Milý z MsHK Doxxbet Žilina, Marek Mašlonka a brankár Adam Trenčan z HK Dukla Ingema Michalovce počas zápasu baráže Tipsport ligy 2018/2019 medzi MsHK Doxxbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce. Foto: SITA/Milo Fabian

Po minulotýždňovom pozitívnom teste na koronavírus u člena realizačného tímu extraligového hokejového klubu HK Dukla Ingema Michalovce odhalili víkendové testy ďalších 17 osôb s ochorením COVID-19.

Viac o téme: Koronavírus

„V priebehu víkendu podstúpil celý A-tím vrátane realizačného tímu testovanie, po ktorom sme obdržali 17 pozitívnych a 19 negatívnych nálezov na COVID-19. Negatívne testovaní hráči začnú s tréningovým procesom hneď po ukončení povinnej domácej karantény podľa pokynov RÚVZ v Michalovciach. Pevne veríme, že pozitívne testovaní hráči sa čo najskôr vyliečia a ich následné zaradenie do tréningového procesu podľa pokynov hygienika bude trvať čo najkratšie,“ napísali zástupcovia klubu na facebooku.

Michalovčania museli pristúpiť k odkladu ďalších dvoch duelov v najvyššej domácej súťaži, po Nových Zámkoch a Poprade aj proti Miškovcu a Detve.

Hokejisti Michaloviec doteraz absolvovali dve stretnutia v Tipos extralige 2020/2021 a na svojom konte majú šesť bodov za víťazstvá nad Slovanom Bratislava a Banskou Bystricou.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie HK Dukla Ingema Michalovce