Dunajská Streda strelila vo Vranove nad Topľou päť gólov a postúpila do osemfinále Slovnaft Cupu

Dunajská Streda

VRANOV NAD TOPĽOU 2. októbra (WebNoviny.sk) – Futbalisti DAC 1904 Dunajská Streda postúpili do osemfinále slovenskej pohárovej súťaže s názvom Slovnaft Cup 2018/2019. Favorizovaní hráči fortunaligového klubu zo Žitného ostrova zvíťazili v utorok podvečer vo Vranove nad Topľou nad domácim treťoligistom 5:2 (2:2).

Vranovčania do polčasovej prestávky držali nerozhodný stav a ešte v 89. min prehrávali iba 2:3. V závere však útočník Pobrežia Slonoviny Vakoun Issouf Bayo a v nadstavenom čase aj maďarský stredopoliar Zsolt Kalmár definitívne rozhodli o víťazstve DAC.

Slovnaft Cup 2018/2019 –  4. kolo (šestnásťfinále)

• utorok:

MFK Vranov nad Topľou – FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:5 (2:2)
Góly: Dunajskej Stredy: 13. a 90.+ Zs. Kalmár (prvý z pok. kopu), 52. a 90. Bayo, 4. Tretiakov