Dvom Britom ukradli olympijské medaily z Londýna

Oh_ilustr
Členovia britskej osemveslice, ktorá získala v Londýne bronzové medaily - Phelan Hill, Constantine Louloudis, Matthew Langridge, Greg Searle, Mohamed Sbihi, Richard Egington, Tom Ransley, James Ford, and Alex Partridge. Foto: SITA/AP

LONDÝN 25. októbra (WEBNOVINY) – Dvom britským olympionikom ukradli ich bronzové medaily z Londýna 2012, zatiaľ čo sa zabávali v nočnom klube po oficiálnej recepcii u kráľovnej Alžbety II.

Člen britskej osemveslice Alex Partridge a pozemná hokejistka Hannah Macleodová vyhlásili nezávisle od seba pátranie po vzácnych kovoch prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Vodák zverejnil aj fotografiu muža, ktorý by mal vedieť viac o tom, čo sa stalo v stredu v skorých ranných hodinách v londýnskom klube Mayfair.

Partridgeovi zmizla medaila spolu so sakom z oficiálneho olympijského oblečenia. Prípadu sa už venuje aj Scotland Yard, ale zatiaľ má vraj informácie iba o Partridgeovom bronze.

V utorok sa v Buckinghamskom paláci konala recepcia úspešných britských účastníkov olympijských a paralympijských hier. Zúčastnili sa na nej tiež premiér David Cameron a prezident organizačného výboru OH 2012 Sebastian Coe.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe David Cameron