Ed Sheeran zverejnil klip ku skladbe Thinking Out Loud

Ed Sheeran
Na čelo britského albumového rebríčka sa vrátil anglický spevák Ed Sheeran s albumom +. Foto: freshtronic.com

BRATISLAVA 8. októbra (WEBNOVINY) – Britský spevák Ed Sheeran predstavil prostredníctvom portálu YouTube videoklip ku skladbe Thinking Out Loud. Pieseň sa nachádza na aktuálnom albume interpreta s názvom x (2014), z ktorého Sheeran ponúkol už skladby Sing a Don’t.

Video: Ed Sheeran – Thinking Out Loud

Krátke video zobrazuje 23-ročného speváka, ako tancuje s partnerkou vo svetlách reflektorov uprostred tanečnej sály. Spomínaná štúdiovka x sa stala najrýchlejšie sa predávajúcim albumom tohto roka vo Veľkej Británii, Sheeran s ňou dobyl aj americký rebríček Billboard 200.

Ed Sheeran

sa v roku 2008 presťahoval do Londýna, kde chcel rozbehnúť hudobnú kariéru. V roku 2011 vydal debutový album s názvom +, z ktorého pochádzajú single The A Team, You Need Me, I Don’t Need You, Lego House, Drunk, Small Bump a Give Me Love.

V roku 2012 získal dve Brit Awards v kategóriách Najlepší britský spevák a Britský objav roka a tiež Ivor Novello Award. Skladbu The A Team v roku 2013 nominovali na cenu Grammy v kategórii Pieseň roka, pričom na ceremoniáli vystúpil spoločne s Eltonom Johnom. V tomto roku Sheeran bojoval o Grammy v kategórii Nováčik roka. Štúdiovka x vyšla 23. júna.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ed Sheeran