Električky na Zlaté piesky čaká výluka, potrvá celý víkend

Elektricka
Foto: SITA/Tomáš Benedikovič

BRATISLAVA 29. novembra (WEBNOVINY) – Dopravný podnik Bratislava upozorňuje na čiastočnú víkendovú výluku električiek na Vajnorskej radiále. Pre stavebné práce na koľajniciach je výluka naplánovaná na sobotu od 13:00 do 23:00 a v nedeľu 30. novembra v čase od 10:00 do 20:00. Električky č. 4 budú premávať po skrátenej trase v úseku Dúbravka – ŽST Nové Mesto, na zvyšku trasy ich nahradia autobusy s označením X4. Dopravný podnik Bratislava o tom informuje na svojej internetovej stránke.

Náhradné autobusy budú premávať v úseku ŽST Nové Mesto a Zlaté piesky po trase Tomášikova, Vajnorská (Vozovňa Jurajov dvor), Bojnická, Stará Vajnorská – Zlaté piesky. V smere na Zlaté piesky budú obslúžené zastávky ŽST Nové Mesto (zo zastávky autobusov č. 58), Odborárska, Magnetová, Vozovňa Jurajov dvor, Jurajov dvor, Stará Vajnorská, ZIPP, Shopping Palace a Zlaté piesky. V smere k ŽST Nové Mesto bude náhradný autobus zastavovať na zastávkach Zlaté piesky, Shopping Palace, PPA Controll, Jurajov dvor, Magnetová, Odborárska, ŽST Nové Mesto.

Výluka električiek na linke č. 4 bude pokračovať aj v pondelok 1. decembra od 18:00 až do odchodu prvého ranného spoja. Električky nebudú v noci premávať medzi zastávkami Jurajov dvor na Vajnorskej ulici a Zlatými pieskami. Premávku v úseku Vozovňa Jurajov dvor a Zlaté piesky zabezpečia náhradné autobusy X4.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom