EMC bude predávať riešenia BROCADE pre IP siete

EMC logo
EMC logo Foto: EMC

BRATISLAVA 31. mája (WBN/PR) – Spoločnosti Brocade® a EMC Corporation 21. mája 2010 predstavili zmluvu, na ktorej základe bude spoločnosť EMC prostredníctvom programu EMC Select predávať produktové portfólio spoločnosti Brocade pre IP siete, obsahujúce prepínače 10 gigabitového Ethernetu (10GbE). Táto nová zmluva odráža spoločný záväzok obidvoch firiem reagovať prostredníctvom prepínačov 10GbE na zásadné požiadavky zákazníkov, ktorí pri prechode k prostrediu private cloud konsolidujú a virtualizujú svoje datacentrá.

Zmluva ďalej rozširuje dlhodobé strategické partnerstvo založené na poskytovaní inovatívnych riešení spoločností Brocade a EMC, ktoré úspešne rieši požiadavky zákazníkov a na zdieľanej vízii obidvoch partnerov o zlepšovaní efektivity IT, ďalšiemu zjednodušovaniu a obchodnej flexibilite (viac informácií nájdete v súvisiacej tlačovej správe a na webe).

Spoločnosť EMC bude ponúkať úplné portfólio sieťových riešení Brocade, do ktorého patria:

Prepínače Brocade FCX Series: Vysoko výkonné, flexibilné a ľahko spravovateľné 1GbE prepínače určené pre hornú policu skrine (top-of-rack), ktoré sú vytvorené na mieru súčasným virtuálnym datacentrám. Rada FCX spoločnosti Brocade zahŕňa 24- a 48 portové modely a umožňuje montáž prepínačov vodorovne nad sebou, čo zjednocuje správu siete pre celú radu serverov v datacentre. Voliteľný 4portový 10GbE modul umožňuje u všetkých portov dosiahnuť výkonu limitovaného iba možnosťami kabeláže.

Prepínač Brocade TurboIron 24X: Kompaktné, vysoko výkonné a vysoko dostupné riešenie s duálnou rýchlosťou (10/1GbE) a nízkou latenciou, ktoré odpovedá najdôležitejším požiadavkám datacentier na inštaláciu typu top-of-rack, agregáciou a technológiou HPCC (High-Performance Cluster Computing).

Brocade NetIron MLX Series: Pokročilé smerovače, ktoré zaisťujú riešenia 10GbE a 1GbE so zhustenou konfiguráciou a obsahujú funkcie pre technológie DCB (Data Center Bridging) a CEE (Converged Enhanced Ethernet). Prinášajú mimoriadny výkon obmedzený iba možnosťami kabeláže, škálovatelnosť a bohatú sadu funkcií pre protokoly IPv4, IPv6, technológiu MPLS (Multiprotocol Label Switching), služby virtuálnych privátnych sietí LAN (VPLS) a technológiu Multi-VRF, vrátane bezproblémového upgrade. Vďaka tomu sa tieto smerovače ideálne hodia pre širokú škálu pokročilých uplatnení vo virtualizovaných datacentrách.

Brocade NetIron CES 2000 Series: Moderné prepínače s funkciami 10GbE, ktoré ponúkajú výkon obmedzený iba možnosťami kabeláže a vyrovnávaciu pamäť typu deep packet pre multimediálne náročné aplikácie. Rada NetIron CES prináša pokročilé služby, ako napríklad VPLS k podpore geograficky rozptýlených ethernetových sietí LAN, v podobe kompaktného zariadenia.

Brocade ServerIron ADX Application Delivery Controllers: Ucelená ponuka radičov pre poskytovanie aplikácii (Application Delivery Controllers, ADC) so špičkovým výkonom, ktoré využívajú pokročilé možnosti aplikácií k zaisteniu výpočtov v datacentrách flexibilne podľa požiadavky.

Zákazníkom spoločnosti EMC, ktorí používajú riešenia spoločnosti Brocade pre IP siete a konvergované siete, budú navyše prostredníctvom programu Brocade Supplemental Support (BSS) k dispozícii služby technickej podpory spoločnosti Brocade.

Dostupnosť

Prepínače a smerovače spoločnosti Brocade pre ethernetové siete budú prostredníctvom programu EMC Select dostupné od 3. štvrťroku 2010.

O spoločnosti Brocade

Spoločnosť Brocade (Nasdaq: BRCD) vyvíja výnimočné sieťové riešenia, ktoré podnikom v dnešnom komplexnom a dátovo náročnom prostredí umožňujú optimalizovať prístup k informáciám online a maximalizovať obchodnú hodnotu firemných dát. Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.brocade.com.

O spoločnosti EMC

Spoločnosť EMC Slovakia je domácou pobočkou americkej spoločnosti EMC Corporation, vedúcej svetovej firmy v oblasti produktov, služieb a riešení pre ukladanie a správu informácií. V Slovenskej republike je EMC zastúpená od roku 2006. Informácie o produktoch a službách spoločnosti EMC nájdete na adrese www.emc.com.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom