Epidemiológovia museli pre koronavírus zrušiť svadbu, nakoniec sa zosobášili v nemocnici (video)

Svadba
Dvaja epidemiológovia sa zosobášili v nemocnici. Reprofoto: www.youtube.com

Dvaja epidemiológovia, ktorí sa v americkom Bostone ocitli v prvej línii v boji proti novému koronavírusu, museli pre pandémiu zrušiť svoju svadbu. To ich však neodradilo a napokon sa zosobášili v nemocnici.

Svadba v operačnej sále

Jen Andonian a Matt Shearer sa vzali v piatok v historickej operačnej sále Ether Dome v Massachusettskej všeobecnej nemocnici v Bostone. Andonian v nemocnici pracuje ako projektová manažérka Centra medicíny katastrof, Shearer je analytik v Johns Hopkins Medicine Center for Health Security.

Obrad, ktorým si vynahradili zrušenú svadbu naplánovanú na 20. marca v Michigane, im pomohli zorganizovať priatelia z nemocnice.

Oddala ich kolegyňa nevesty

Pár oddala jedna z kolegýň nevesty. Tú k pomyselnému oltáru odviedol šéf pohotovosti. Namiesto tradičného „Môžete pobozkať nevestu“ oddávajúca obrad ukončila pre situáciu vhodnejším vyhlásením „Môžete si s nevestou ťuknúť lakťami“. Novomanželia tak aj urobili, no napokon sa aj rýchlo pobozkali.

Riaditeľ nemocnice Peter Slavin dovolil svadbu v Ether Dome pod podmienkou, že sa na nej nebude môcť zúčastniť viac ako 10 ľudí. Kvety na obrad poskytlo nemocničné kvetinárstvo, tortu zase tím stravovacích služieb, uviedla nemocnica.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom