Eva Longoria obdivuje Angelinu Jolie, robí skvelú prácu

Longoria
Foto: facebook.com

BRATISLAVA 15. augusta (WEBNOVINY) – Americká herečka Eva Longoria obdivuje svoju kolegyňu Angelinu Jolie. K jej fanúšikom sa však nezaradila pre herecké či filmárske schopnosti, ale pre humanitárne aktivity.

Jolie je totiž okrem iného Vyslankyňou dobrej vôle Úradu vysokého komisára OSN pre utečencov.

„Obdivujem ju. Robí skvelú prácu. Nie je len hovorkyňou, tvrdo pracuje a robí to dobre. Je skutočne prepojená s témami, o ktoré sa zaujíma a toľko o nich vie. Vyzná sa v situácii vo svete, robí všetko, čoho som zástankyňou,“ uviedla herečka známa predovšetkým ako Gabrielle Solis zo seriálu Zúfalé manželky (2004 – 2012).

Tridsaťsedemročnú rodáčku z Texasu za rolu Gabrielle Solis v roku 2006 nominovali na Zlatý glóbus v kategórii Najlepší ženský herecký výkon v seriáli – komédii alebo muzikáli. V roku 2007 získala na udeľovaní People’s Choice Award titul Najobľúbenejšia ženská televízna hviezda.

Obrazom: Sexy latino kráska Eva Longoria

Diváci ju môžu poznať aj zo snímok Drsné časy (2005), Tesne vedľa (2007) či Tá mrcha nedá pokoj! (2008). Podobne ako Angelina Jolie, aj ona sa venuje charitatívnej činnosti. Založila organizáciu The Eva Longoria Foundation, ktorá pomáha chudobným latinskoamerickým ženám a deťom.

Obrazom: Obdivovaná Angelina Jolie

Eva Longoria: Fait du Rap

Informácie pochádzajú z webovej stránky FemaleFirst.co.uk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieEva Longoria