Exmanžel viní Whitney Houston, že s dcérou fajčila marihuanu

Bobby Brown
Speváčka Whitney Houston a jej exmanžel Bobby Brown na premiére filmu Popoluška v Los Angeles 13. októbra 1997. Foto: SITA, AP

Bratislava/New York 9. júna (WebNoviny.sk) – V memoároch amerického speváka a skladateľa Bobbyho Browna, ktoré vyjdú knižne 13. júna, je mnoho obvinení voči jeho bývalej manželke a zosnulej speváčke Whitney Houston.

Od obvinenia, že fajčila marihuanu spolu s vtedy ešte len dospievajúcou dcérou Bobbi Kristinou, až po tvrdenie, že hviezda mala ľúbostný vzťah s raperom Tupacom Shakurom. Informovala o tom v stredu tlačová agentúra AP.

V knižných pamätiach s názvom „Every Little Step“ (Každý malý krok) Bobby Brown detailne opisuje svoje búrlivé roky s Whitney Houston a odcudzenie od ich spoločnej dcéry Bobbi Kristiny Brown po rozvode.

Hudobník vyvracia správy, že nesie zodpovednosť za drogové problémy speváčky Whitney Houston, s ktorou boli manželmi v rokoch 1992-2007. Bobby Brown ostro kritizuje aj jej rodinu a ostatných ľudí z jej okolia za to, že mu bránili stýkať sa s dcérou.

Whitney Houston zomrela v roku 2012 a Bobbi Kristina vlani. Agentúra AP dostala možnosť kúpiť si výtlačok memoárov v stredu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobby BrownWhitney Houston