Exmanžel Whitney Houston na koncerte plakal, spieval pre ňu

Bobby Brown
Speváčka Whitney Houston a jej exmanžel Bobby Brown na premiére filmu Popoluška v Los Angeles 13. októbra 1997. Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 12. februára (WEBNOVINY) – Bobby Brown, bývalý manžel zosnulej speváčky Whitney Houston, koncertoval len niekoľko hodín po jej smrti, pričom sa počas svojho vystúpenia niekoľkokrát rozplakal.

„Ako prvé vám chcem povedať, že vás všetkých milujem. Ako druhé by som rád povedal – Whitney, milujem ťa. Najťažšia vec pre mňa bolo vyjsť na toto pódium,“ povedal v sobotu 43-ročný spevák publiku v Landers Center v meste Southaven v Mississippi, kde vystupoval so svojou skupinou New Edition.

Ako pre magazín People uviedlo viacero návštevníkov koncertu, publikum Browna počas celého 4,5-hodinového vystúpenia povzbudzovalo. „Boby spieval pre Whitney a keď začal plakať, publikum bolo pri ňom. Bol úžasný. Nechal na pódiu celé srdce,“ uviedla istá Lagina Scott.

Obrazom: Whitney Houston našli mŕtvu v hoteli

Whitney Houston skonala v sobotu vo veku 48 rokov v hoteli Beverly Hilton, kde ju našiel jeden z členov jej sprievodu. Príčina úmrtia šesťnásobnej držiteľky hudobnej ceny Grammy nie je zatiaľ známa, je však možné, že sa utopila vo vani alebo predávkovala liekmi na predpis.

Video: Bobby spieval Whitney

Informácie pochádzajú z wesbtránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobby BrownWhitney Houston