Exmanželku Charlieho Sheena obžalovali z držby kokaínu

Mueller, Sheen
Brooke Mueller a Charlie Sheen v roku 2009 ešte ako manželia. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 24. februára (WEBNOVINY) – Brooke Mueller, exmanželku herca Charlieho Sheena, obžalovali z držby kokaínu so zámerom jeho distribúcie. Obvinenie sa vzťahuje na incident z 2. decembra 2011, keď Mueller zatkli v Aspene po tom, čo v bare napadla nemenovanú ženu.

Prokurátor Mueller obvinil z držby viac než štyroch gramov kokaínu a zároveň aj z držby menej než štyroch gramov. Spravil tak pre prípad, že by sa nedalo presne odvážiť množstvo drogy, ktoré pri sebe v inkriminovaný večer mala. Práve množstvo kokaínu určuje možnú dĺžku trestu v prípade, že ju uznajú vinnou.

Za držbu viac než štyroch gramov môže dostať až šesťročný trest odňatia slobody, za menej než štyri gramy maximálne 18 mesiacov väzenia.

Keďže v jej prípade ide o prvé porušenie zákona, Mueller pravdepodobne vyviazne iba s podmienečným trestom. Okrem držby kokaínu ju však obvinili aj zo spomínaného napadnutia.

Mueller a Sheen sa zosobášili 30. mája 2008 a 14. mája 2009 sa im narodili dvojičky Max a Bob. Herec však 25. decembra 2009 počas dovolenky v Aspene napadol Mueller po tom, čo mu oznámila, že sa chce rozviesť. Na súde sa k útoku priznal, ale na základe dohody o vine a treste sa pobytu vo väzení vyhol, strávil však istý čas v odvykacom zariadení. Pár sa rozviedol v máji 2011.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Brooke MuellerCharlie Sheen