Fanúšikovia si môžu vypočuť poslednú pieseň Whitney Houston

Houston
Whitney Houston zomrela vo veku 48 rokov. Foto: www.homorazzi.com

BRATISLAVA 22. mája (WEBNOVINY) – Moderátor Ryan Seacrest zverejnil poslednú pieseň, ktorú počas života nahrala zosnulá speváčka Whitney Houston.

Skladba s názvom Celebrate je duetom s víťazkou šiestej série speváckej súťaže American Idol Jordin Sparks. Pieseň produkovanú R. Kellym nahrala Houston len štyri dni pred smrťou.

Dueto zaznie v jej poslednom filme Sparkle, ktorý budú v slovenských kinách premietať od 1. novembra. V USA bude mať premiéru už o niekoľko mesiacov skôr – 14. augusta.

Houston si v snímke zahrala matku troch dcér, ktoré vytvoria úspešnú spevácku skupinu a na vlastnej koži okúsia svet šoubiznisu plný nebezpečenstva a drog. Ide o remake rovnomenného filmu z roku 1976, v ktorom sa v hlavnej úlohe predstavila Irene Cara.

Whitney Houston zomrela 11. februára vo veku 48 rokov. Bez známok života ju našli vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Príčinou tragického úmrtia speváčky bolo utopenie, pričom išlo o dôsledok užívania kokaínu a ochorenia srdca.

Držiteľka šiestich cien Grammy mala v čase úmrtia vo svojom tele aj marihuanu, antihistaminikum a ďalšie lieky. Pochovali ju 19. februára na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey.

Informácie pochádzajú z webovej stránky tmz.com a archívu agentúry SITA.

https://youtube.com/watch?v=nH5AYjKxlI0

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Whitney Houston