Martin Škrtel v A-mužstve z Anfieldu nastúpil prvýkrát od decembrového zranenia. Foto: SITA/AP
21. marca 2016 ŠportFutbal od SITASITA Diskusia(1)

Fanúšikovia vinia Škrtela za prehru, chcú jeho hlavu

SOUTHAMPTON 21. marca (WebNoviny.sk) – Slovenský futbalový obranca v službách anglického FC Liverpool Martin Škrtel sa po nedeľňajšom zápase tamojšej najvyššej súťaže Premier League na pôde FC Southampton (2:3) stal terčom kritiky vlastných fanúšikov.

Liverpool viedol v Southamptone po prvom polčase 2:0. Tréner LFC Jürgen Klopp poslal Škrtela na trávnik na druhý polčas. Skúsený slovenský obranca, ktorý v A-mužstve z Anfieldu nastúpil prvýkrát od decembrového zranenia, po štyroch minútach na ihrisku zavinil pokutový kop a inkasoval žltú kartu. Domáci útočník Sadio Mané však nevyužil ponúknutú možnosť znížiť na priebežných 1:2. “Svätcom” sa napokon tromi presnými zásahmi podarilo zvrátiť priebeh duelu vo svoj prospech.

Priaznivci “The Reds” po stretnutí označili 31-ročného rodáka z Handlovej za hlavného vinníka prehry a na sociálnych sieťach sa spustila silná kampaň voči kapitánovi slovenskej reprezentácie. Viacerí zo sympatizantov Liverpoolu sa dokonca vyslovili za to, aby klub v lete Slováka predal.

Fanúšik Za stavu 0:2 pre Liverpol vzdelaný trener si nedovoli striedať hráčov,krd vtedy celému mužstvu sa darilo v hre a mali velku chuť hrať dobre aj nadalej. Striedanie Škrtela, akoby uťal.Škrtel mal podiel vo všetkych troch golov vo vlastnej sieti a...