FC Barcelona nezaváhala ani v Getafe, v druhom polčase otočili stav 1:0

Barcelona
Futbalisti FC Barcelona zvíťazili nad Gijónom vysoko 6:1. Foto: SITA/AP

MADRID 16. septembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Betisu Sevilla na vlastnom ihrisku zdolali hráčov Deportiva La Coruňa 2:1 v sobotňajšom stretnutí 4. kola španielskej futbalovej La Ligy. O triumfe domácich rozhodla dvoma gólmi ikona klubu Joaquín Sánchez.

FC Barcelona zdolal v Madride tím Getafe 2:1. Domáci po góle Gakua Šibasakiho z prvého polčasu viedli 1:0 až do 62. min. Potom však Denis Suárez vyrovnal a v závere dokonal obrat Kataláncov Paulinho. FC Barcelona priebežne vedie ligovú tabuľku, v novom ročníku najvyššej súťaže Messi a spol. ešte nezaváhali.

Levante na vlastnom ihrisku remizovalo v mestskom derby s hráčmi Valencie 1:1. Na gól hosťujúceho Rodriga z 31. min odpovedal v závere prvého polčasu Enis Bardhi. Po zmene strán sa už nepresadil ani jeden z tímov, a tak obe mužstvá zostávajú v aktuálnej ligovej sezóne nezdolané s totožnou bilanciou (jedno víťazstvo a tri remízy, pozn.), Levante má však lepšie skóre.