FC Liverpool deklasoval Bournemouth, triumf ManUtd gólmi zariadili Lukaku a Lingard

Mohamed Salah
Mohamed Salah z FC Liverpool (11) v súboji s hráčmi AFC Bournemouth Nathanom Akeom (vľavo) and Simonom Francisom. Bournemouth, 17. december 2017.

LONDÝN 17. decembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Manchestru United zvíťazili na ihrisku West Bromwichu 2:1 v nedeľňajšom stretnutí 18. kola futbalovej Premier League 2017/2018.

Skóre otvoril v 27. minúte hlavičkou útočník „červených diablov“ Romelu Lukaku a vedenie hostí poistil ešte v prvom polčase tečovanou strelou Jesse Lingard. Domácim sa v druhom polčase podarilo znížiť, keď sa presadil Gareth Barry. Záverečný tlak však už napriek mnohým šanciam domácich vyrovnanie nepriniesol. Triumfom si Manchester United udržal druhé miesto v tabuľke.

FC Liverpool bez problémov získal tri body na pôde Bournemouthu triumfom 4:0 a je na 4. priečke, bod pred Arsenalom.