Festival Grape museli ukončiť skôr, hrozilo nebezpečenstvo

Festival Grape 2015
Búrka počas druhého dňa podujatia Grape festival 2015. Pieštany, 15. august 2015. Foto: SITA/Andrej Kováč

BRATISLAVA 16. augusta (WEBNOVINY) – Pre zlé počasie počas v noci zo soboty na nedeľu organizátori predčasne ukončili hudobný festival Grape, ktorý odštartoval v piatok 14. augusta na piešťanskom letisku.

Podujatie, ktoré malo trvať do skorých ranných nedeľných hodín, malo ponúknuť vystúpenia 70 interpretov a skupín a tiež sprievodný program.

Obrazom: Festival Grape 2015

Na šiestom ročníku festivalu Grape sa mali predstaviť Foals, Netsky live, José González, The Maccabees, Selah Sue, MO, Gramatik, Sigma Dj set, Triggerfinger, Balthazar, Kadebostany, BRNS, Intergalactic Lovers, Hyena, My Baby, Rebeka, Carnival Youth, Para, Puding Pani Elvisovej, Le Payaco, SĽUK, Billy Barman, Tata Bojs, Fallgrapp, Katarzia, Lenka Dusilová, Malalata, BoyBand, Lavagance, Walter Schnitzelsson, Supa, Paulie Garand, Luno unplugged, L Plus & MC Coppa, The Swan Bride, Purist, Bad Karma Boy, Monikino Kino, Flirtini, Genius Locci, Yanko Král, Vec, FVLCRVM, Jimmy Pé, Emonoizboyz, Fresh Out Of The Bus, Half White Half Blue, Wild Tides, The Drain, Simple Sample, Adam Marcciani, Bobsan & Marek Gregor, Halftomas, Magálová, Barbie Idijot, Selector Sloboda, Sir Bakulu, Unclpete, Vili:am, Pil C, Dalyb, Inkwall, Plusplus, Chloe Martini, Nobodylisten, Tono S. & Beyuz, Junáci, Daddy Skrupe & Sketa vs. Šaniel & Sue, Saténové ruky a Galactic Jackson, niektorým z nich sa to však pre zlé počasie nepodarilo.

Festival Grape 2015
Foto: SITA/Andrej Kováč

Je nám to veľmi ľúto, ale festival je z bezpečnostných dôvodov zrušený. Prichádza ešte séria búrok a nie je možné pokračovať. Kyvadlová doprava z areálu na železničnú stanicu premáva zdarma, prvé autobusy sú už na ceste. Ďakujeme za krásnu atmosféru, ale vaša bezpečnosť je prednejšia. Držte sa a príďte v poriadku domov,“ informovali dnes krátko po polnoci usporiadatelia prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Billy BarmanLenka DusilováWalter Schnitzelsson