Festival Orange Music Summer ovládne Elánmánia

Elánmánia
Jožo Baláž a Vašo Patejdl zahrajú na Orange Music Summer najväčšie hity skupiny Elán. Foto: SITA/Marián Peiger

BRATISLAVA 14. júna (WEBNOVINY) – Headlinerom slovenskej festivalovej série Orange Music Summer bude projekt Elánmania, v rámci ktorého sa predstavia aj Vašo Patejdl a Jano Baláž.

Na Domaši, Ružinej, Duchonke a Orave tak v lete zaznejú najväčšie hity skupiny Elán. „Po mnohých rokoch budeme v inej zostave. Sám som na to zvedavý,“ uviedol na štvrtkovej tlačovej konferencii v Bratislave Ján Baláž.

„Pesničky budú zahraté inak a to môže byť zaujímavé,“ dodal 57-ročný Vašo Patejdl. Podľa jeho vlastných slov na festivalovej sérii zaspieva aj svoj sólový hit Ak nie si moja z filmu Fontána pre Zuzanu (1985).

Okrem projektu Elánmania sa na Orange Music Summer predstavia aj IMT Smile, Polemic, Gladiator, Zuzana Smatanová, Peter Bič Project, Marián Čekovský so skupinou Vianočné trombóny, Heľenine oči, Zoči voči a AMO. Českú scénu bude tentoraz reprezentovať skupina Nightwork.

Úvod každého zo štyroch podujatí bude patriť kapelám z regiónu. Návštevníci budú mať k dispozícii Orange oázu, kde bude pripojenie na internet a nabíjačkáreň na mobilné telefóny. Okrem toho bude pre záujemcov pripravený bubenícky workshop a fotobúdka, kde sa ľudia budú môcť dať zvečniť.

Permanentka na každý z festivalov stojí v súčasnosti 17,90 eura.

Prehľad letnej festivalovej série Orange Music Summer:

13. – 14. júla 2012 – Nová Kelča, Domaša

27. – 28. júla 2012 – Ružiná, rekreačná oblasť Ružiná

10. – 11. augusta 2012 – Duchonka, ATC Duchonka pri vodnej nádrži

24. – 25. augusta 2012 – Námestovo, Ranč u Edyho

Agentúra SITA vydá foto vo fotoservise.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Marián ČekovskýPeter BičVašo PatejdlZuzana Smatanová