Finalistky Miss Slovensko navštívili Detské kardiocentrum

Finalistky miss slovensko
Finalistky Miss Slovensko 2013 navštívili detské kardiocentrum. Foto: Forza

BRATISLAVA 11. apríla (WEBNOVINY) – Finalistky súťaže krásy Miss Slovensko 2013 navštívili štyri dni pred finálovým večerom Detské kardiocentrum na bratislavských Kramároch.

Sprevádzala ich pri tom riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová.

Dievčatá so zatajeným dychom sledovali len niekoľkotýždňové bábätko, ktoré nemalo ani dva kilogramy a pár hodín pred ich návštevou prekonalo operáciu srdca.

„Bol to jeden z najsilnejších a najdojímavejších momentov našej účasti v Miss Slovensko. Hoci teraz nebolo v našej moci malým pacientom zásadne pomôcť, spoločne a úprimne sme im darovali kus pozitívnej energie a úsmev,“ zhodli sa finalistky.

Obrazom: Titul Miss Slovensko 2013 získa jedna z týchto krások

Návštevu v Detskom kardiocentre, kde sú malí pacienti z celého Slovenska, privítali aj ich rodičia. „Takáto návšteva je vždy o veselých momentoch a verím, že môj syn bude raz hrdý na spoločnú fotografiu s toľkými krásnymi dievčatami,“ povedala jedna z prítomných mamičiek.

Súťaž krásy Miss Slovensko sa s pomocou druhým spája už niekoľko rokov a výťažok z diváckeho hlasovania je vždy určený na charitatívne účely. Osemnásty ročník súťaže pomôže deťom z Detského domova v Ružomberku.

Bez názvu
Foto: Forza

Finále sa uskutoční už v nedeľu 14. apríla v bratislavskej Inchebe a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ. Finálová dvanástka sa počas večera predstaví v luxusných modeloch značky Versace, v originálnych spoločenských šatách renomovaných slovenských návrhárov či v exkluzívnej kolekcii Michaely Ľuptákovej s názvom City Jungle. Divákov bude tentoraz večerom sprevádzať český moderátor Leoš Mareš. Počas galavečera súťaže krásy vystúpi český hudobník David Koller so symfonickým orchestrom, ďalej Anita Soul, Mária Čírová, Igor Kmeťo či Martin Chodúr.

Miss slovensko 2013
Foto: Forza

Agentúru SITA informovala PR manažérka agentúry Forza Zuzana Čižmáriková.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Anita SoulDavid KollerLeoš MarešMagdaléna ŠebestováMária ČírováMartin Chodúr